www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15595 ۱۸:۳۲ ۱۳۹۸/۰۴/۲۲

عزم “موساسی” برای عبور از آتش اژدها !

گگارد موساسی در مبارزه ای انتقامی به مصاف لیوتو ماچیدا می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، از دو مبارزه مهم که قرار است در رویداد Bellator 228 انجام شوند، رونمایی شد.

در تیتر مبارزات این رویداد پاتریسیو فریر مشهور به “پیتبول” و قهرمان دو دسته پر وزن و سبک وزن سازمان بلاتور برای دفاع از کمربند قهرمانی پر وزن خود و البته برای راهیابی به مرحله بعدی تورنمنت جایزه بزرگ دسته پر وزن بلاتور به مصاف خوان آرچلوتا خواهد رفت. آرچلوتا با رکورد ۲۳-۱ یکی از ستارگان بلاتور است که به سرعت نامش بر سر زبان ها افتاده. او اخیراً موفق شد ادواردو دانتاس قهرمان اسبق بلاتور را با ناک اوتی سنگین در راند دوم مغلوب کند و اکنون این فرصت را دارد تا با ورود به تورنمنت و خلق یک شگفتی ضمن تصاحب کمربند قهرمانی پیتبول، به مسیرش در تورنمنت ادامه دهد.
اما در کو مِین ایونت رویداد Bellator 228 شاهد ریمچ بین دو فایتر سابق یو اف سی در کیج بلاتور خواهیم بود. جایی که گگارد موساسی به دنبال جبران شکست سال ۲۰۱۴ برابر اژدهای برزیلی یعنی لیوتو ماچیدا خواهد بود. ماچیدا هم در این مبارزه به دنبال حفظ نوار پیروزی های پی در پی خود است که روی عدد چهار قرار دارد.
رویداد بلاتور ۲۲۸ بامداد یکشنبه ۷ مهر ۹۸ و به میزبانی اینگلوود کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.