www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:32 1398/04/22

عزم “موساسی” برای عبور از آتش اژدها !

گگارد موساسی در مبارزه ای انتقامی به مصاف لیوتو ماچیدا می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، از دو مبارزه مهم که قرار است در رویداد Bellator 228 انجام شوند، رونمایی شد.

در تیتر مبارزات این رویداد پاتریسیو فریر مشهور به “پیتبول” و قهرمان دو دسته پر وزن و سبک وزن سازمان بلاتور برای دفاع از کمربند قهرمانی پر وزن خود و البته برای راهیابی به مرحله بعدی تورنمنت جایزه بزرگ دسته پر وزن بلاتور به مصاف خوان آرچلوتا خواهد رفت. آرچلوتا با رکورد ۲۳-۱ یکی از ستارگان بلاتور است که به سرعت نامش بر سر زبان ها افتاده. او اخیراً موفق شد ادواردو دانتاس قهرمان اسبق بلاتور را با ناک اوتی سنگین در راند دوم مغلوب کند و اکنون این فرصت را دارد تا با ورود به تورنمنت و خلق یک شگفتی ضمن تصاحب کمربند قهرمانی پیتبول، به مسیرش در تورنمنت ادامه دهد.
اما در کو مِین ایونت رویداد Bellator 228 شاهد ریمچ بین دو فایتر سابق یو اف سی در کیج بلاتور خواهیم بود. جایی که گگارد موساسی به دنبال جبران شکست سال ۲۰۱۴ برابر اژدهای برزیلی یعنی لیوتو ماچیدا خواهد بود. ماچیدا هم در این مبارزه به دنبال حفظ نوار پیروزی های پی در پی خود است که روی عدد چهار قرار دارد.
رویداد بلاتور ۲۲۸ بامداد یکشنبه ۷ مهر ۹۸ و به میزبانی اینگلوود کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
چهره المپیکی تکواندوی ایران و دارنده مدال نقره جهان و طلای بازی‌های آسیایی، با تمجید از سطح فنی بالای یوسف کرمی گفت: امیدوارم او به کادر فنی تیم ملی تکواندو اضافه شود.