www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۵ 1399/09/09

عباسوف کنار کشید!!!

اسلام عباسوف که قرار بود جمعه پیش رو با امیر علی اکبری مبارزه کند، با انتشار پستی از عدم حضورش در موعد مقرر مبارزه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، امیر علی اکبری مبارز سنگین وزن ایرانی قرار بود جمعه ۱۴ آذر ۹۹ و در رویداد وان چمپیونشیپ: بیگ بنگ اولین مبارزه خود در این سازمان آسیایی را تجربه کند و پس از مدت ها شاهد بازگشتش به کیج باشیم.

حریف او در این رویداد اسلام عباسوف از روسیه بود که رکوردش ۶-۰ است و تاکنون شکستی را تجربه نکرده ولی خبر بد برای طرفداران امیر و عباسوف اینکه مبارز روسی با انتشار پستی از این مبارزه کناره گیری کرد.

“متاسفانه برای ما و خوشبختانه برای کسانی که ابراز تنفر می کنند، اولین مبارزه من در وان چمپیونشیپ به تعویق افتاده‌. می خواهم از تیمم که کارها را انجام دادند تشکر کنم و از طرفی از امیر علی اکبری بابت اینکه نتوانستم در روز جمعه با او قفس را شریک شوم معذرت خواهی می کنم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانم برگردم. امیر علی اکبری دفعه بعد می بینمت.”

این در حالیست که امیر علی اکبری و تیمش در سنگاپور حضور داشته و پس از طی دوران قرنطینه، آخرین تمرینات تا روز مسابقه را انجام می داد. با این اوصاف باید دید که آیا حضور امیر در این رویداد کلاً لغو می شود یا وان چمپیونشیپ در این بازه زمانی کوتاه حریف جایگزین برای او پیدا می کند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.