www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 17:35 1399/09/09

عباسوف کنار کشید!!!

اسلام عباسوف که قرار بود جمعه پیش رو با امیر علی اکبری مبارزه کند، با انتشار پستی از عدم حضورش در موعد مقرر مبارزه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، امیر علی اکبری مبارز سنگین وزن ایرانی قرار بود جمعه ۱۴ آذر ۹۹ و در رویداد وان چمپیونشیپ: بیگ بنگ اولین مبارزه خود در این سازمان آسیایی را تجربه کند و پس از مدت ها شاهد بازگشتش به کیج باشیم.

حریف او در این رویداد اسلام عباسوف از روسیه بود که رکوردش ۶-۰ است و تاکنون شکستی را تجربه نکرده ولی خبر بد برای طرفداران امیر و عباسوف اینکه مبارز روسی با انتشار پستی از این مبارزه کناره گیری کرد.

“متاسفانه برای ما و خوشبختانه برای کسانی که ابراز تنفر می کنند، اولین مبارزه من در وان چمپیونشیپ به تعویق افتاده‌. می خواهم از تیمم که کارها را انجام دادند تشکر کنم و از طرفی از امیر علی اکبری بابت اینکه نتوانستم در روز جمعه با او قفس را شریک شوم معذرت خواهی می کنم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانم برگردم. امیر علی اکبری دفعه بعد می بینمت.”

این در حالیست که امیر علی اکبری و تیمش در سنگاپور حضور داشته و پس از طی دوران قرنطینه، آخرین تمرینات تا روز مسابقه را انجام می داد. با این اوصاف باید دید که آیا حضور امیر در این رویداد کلاً لغو می شود یا وان چمپیونشیپ در این بازه زمانی کوتاه حریف جایگزین برای او پیدا می کند.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.