www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی آسیا - بیشکک

شناسه خبر : ۱۷:۱۸ 1400/01/17

طلاهای روز نخست به ژاپن، کره، چین و ازبکستان رسید

روز نخست از رقابتهای جودو قهرمانی آسیا با معرفی نفرات برتر ۵ وزن اول دو بخش مردان و زنان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات با حضور ۱۹۵ جودوکار از ۲۹ کشور صبح امروز به میزبانی قرقیزستان آغاز و در نهایت با شناخت نفرات اول تا سوم اوزان ۶۰- و ۶۶- مردان به همراه اوزان ۴۸-، ۵۲- و ۵۷- کیلوگرم زنان آغاز شد که تیم کشورمان در روز نخست نماینده‌ای نداشت.

مسابقات در سالن ورزشی «گاسپروم» شهر بیشکک جریان دارد. سالی مجهز و پیشرفته که در خارج از شهر قرار دارد و با هتل «جنت» که تیم‌های کشوهای مختلف در آن مستقر هستند نزدیک به ۲۰ دقیقه فاصله دارد.

با وجود آنکه حضور تماشاگران در این مسابقات مجاز نیست، اما میزبان تبلیغات خوبی برای این مسابقات داشته در سطح شهر تابلوهای متعددی خبر از برگزاری سه روزه این رقابتها در این شهر می‌دهد.

استفاده از ماسک برای تمامی کسانی که در محل برگزاری مسابقات و هتل تردد دارند، الزامی است. افسران امنیتی مستقر در محل‌های فوق این موضوع را به شدت پیگیری می‌کنند.

مسابقات بر روی دو تاتامی پهن شده در سالن «گاسپروم» برگزار می‌شود. دیدارهای نیمه نهایی و نهایی نیز فقط بر روی یک تاتامی برگزار شد.

تیم ملی ایران که نماینده‌ای در روز نخست نداشت، بعد از مراسم افتتاحیه یک جلسه تمرین را زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشتند.

فردا چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه در روز دوم این مسابقات جودوکاران اوزان ۶۳- و ۷۰- کیلوگرم زنان، ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مردان به روی تاتامی می رون که از تیم ایران محمد محمدی بریمانلو و امین کامیابی به دیدار رقبای خود می‌روند.

نتایج کامل روز نخست:

وزن ۴۸- کیلوگرم زنان: ۱- لی یانان (چین )۲- ابوژاناکووا (قزاقستان) ۳- مراتباووا (ازبکستان) و لی چن هو (تایپه)

وزن ۵۲- کیلوگرم زنان: ۱-پ ارک دائه سول (کره جنوبی) ۲- کلدییوروا (ازبکستان) ۳- هسو لی (تایوان) و کادامبوا (ازبکستان)

وزن ۵۷- کیلوگرم زنان: ۱- لئو تونگزوان (چین) ۲- کیم جی سو (کره جنوبی) ۳- ارماگانبتووا (ازبکستان) و نیشانباووا (قزاقستان)

وزن ۶۰- کیلوگرم مردان: ۱- نوشیا تاکاتو (ژاپن) ۲- یونگ وی (کره جنوبی) ۳- کابانیچبک (قرقیزستان) و لی هاریم (کره جنوبی)

وزن ۶۶- کیلوگرم مردان: ۱- سردار نورالیف (ازبکستان) ۲- ان بول (کره جنوبی) ۳- ژوماکانوف (قزاقستان) و کیم لیم هوان (کره جنوبی)

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.