www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۴ 1395/03/10

طباطبایی: باید کرسی‌های از دست داده را کسب کنیم/ حکم محرومیت باغدارنیا را کمیته انضباطی اعلام می‌کند

 نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش امروز شنبه (8خرداد) در فدراسیون کاراته حاضر شد. سجادی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف فدراسیون با سید حسن طباطبایی سرپرست فدراسیون کاراته در خصوص مسایل و برنامه‌های این فدراسیون گفت و گو کرد. سید حسن طباطبایی در گفت‌و گو با پایگاه خبری رزم نیوز ، در […]

 نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش امروز شنبه (8خرداد) در فدراسیون کاراته حاضر شد. سجادی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف فدراسیون با سید حسن طباطبایی سرپرست فدراسیون کاراته در خصوص مسایل و برنامه‌های این فدراسیون گفت و گو کرد.

سید حسن طباطبایی در گفت‌و گو با پایگاه خبری رزم نیوز ، در مورد حضور سجادی در فدراسیون کاراته، گفت: گودرزی وزیر ورزش و سجادی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی معمولا سرزده از فدراسیون‌ها بازدید می‌کنند. طی یکی دو روز گذشته نیز سجادی به صورت سرزده از فدراسیون کاراته، بسکتبال و دومیدانی بازدید کرد. البته وی از مجموعه ورزشی کشوری نیز بازدیدی داشت.

وی در ادامه افزود: من از جلسات دو و میدانی و بسکتبال اطلاعی ندارم، اما قاعدتا به دلیل المپیکی بودن این فدراسیون‌ها آمده بود تا شرایط آنها را از نزدیک ببیند. معمولا این اتفاقات رخ می‌دهد و طبیعی است.

سرپرست فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که آیا سجادی در مورد زمان برگزاری انتخابات فدراسیون کاراته صحبتی داشت یا خیر، گفت: صحبت خاصی در مورد زمان برگزاری انتخابات مطرح نشد و فقط از قسمت‌های مختلف فدراسیون سجادی بازدید کرد. به هر حال فرآیند انتخابات فدراسیون کاراته در حال اجرا شدن است.

طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات دانشجویان جهان که قرار است در پرتغال برگزار شود، اعزام خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: هدف ما موفقیت تیم ملی در مسابقات جهانی اتریش است. خوشبختانه اردوهای تیم ملی در شرایط خوبی به سر می‌برد و ما در تلاشیم ان‌شاءالله با حمایت مسئولان ورزش تیم ملی را به مسابقات دانشجویان جهان اعزام کنیم.

وی در مورد برگزاری مسابقات جام وحدت و دوستی، گفت: یکی از معتبرترین مسابقات بین‌المللی که در ایران برگزار می‌شود جام وحدت و دوستی است. ما در صدد هستیم تا ان‌شاءالله یک دیپلماسی ورزشی را شروع کنیم تا در آینده کرسی‌های بین‌المللی که کاراته از دست داده را دوباره به دست بیاوریم. دیپلماسی بین‌المللی کاراته شرایط خوبی ندارد و ما در کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی جایگاه خوبی نداریم. ان‌شاءالله درآینده بتوانیم این نقاط ضعیف را تقویت کنیم.

سرپرست فدراسیون کاراته در ادامه عنوان کرد: در کاراته بزرگان خوبی از لحاظ دانش و تجربه داریم که می‌توانند در کرسی‌های آسیایی و جهانی جایگاه خوبی داشته باشند. امیدوارم در آینده به وضعیتی که داریم بهبود ببخشیم و شروع دیپلماسی را اجرا کنیم.

طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا فعالیت باغدارنیا در کاراته فعلا به حالیت تعلیق در آمده است یا خیر، گفت: بله؛ باغدارنیا تعلیق شده است. قرار است در جلسه کمیته انضباطی در مورد محرومیت وی تصمیم‌گیری کنیم و پس از آن حکم را اعلام خواهیم کرد.

منبع:خبرگزاری فارس

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید