www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۹ 1403/03/06

صعود چهارمین بوکسور ایران در انتخابی المپیک/ طهاسبی حریف عربستانی را ناک‌اوت کرد

بوکسور میان وزن ایران حریف خود در انتخابی المپیک را ناک‌اوت کرد و راهی دور دوم مسابقات شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه رقابت‌های بوکس انتخابی المپیک پاریس که به میزبانی تایلند در حال برگزاری است (آخرین مرحله انتخابی‌ها)، عصر امروز (یکشنبه – ۶ خرداد ۱۴۰۳) بوکسور میان وزن ایران موفق شد در مبارزه‌ای یکطرفه حریف خود را ناک‌اوت کرده و راهی دور دوم مسابقات شود.

به این ترتیب در وزن ۷۱ کیلوگرم، کسری طهماسبی در نخستین مبارزه خود مقابل حسن‌ کعبی‌ از عربستان به روی رینگ رفت که در راند دوم حریفش را ناک‌اوت کرد و برنده از رینگ خارج شد. طهماسبی در مرحله بعدی به مصاف ریچارد از بریتانیا می‌رود.

ساعاتی پیش نیز، در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم علی حبیبی‌نژاد مقابل جوناس‌ از نامیبیا پیروز و راهی دور بعد این مسابقه شد تا در مرحله بعد به مصاف نماینده اسپانیا برود.

صبح فردا (دوشنبه – ۷ خرداد ۱۴۰۳) در وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی که پیش از این حریفی از کره‌جنوبی را مغلوب کرده بود به مصاف سباستین از دانمارک می‌رود و در مسابقات نوبت عصر هم علی فتحی در ۹۲ کیلوگرم، مقابل جمار تالی از آمریکا به روی رینگ می‌رود.

آخرین مرحله رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک پاریس از روز جمعه (۴ خرداد ۱۴۰۳) با حضور بیش از ۶۰۰ بوکسور در دو بخش زنان و مردان، به میزبانی تایلند و در بانکوک آغاز ‌شد. تیم ملی ایران نیز با ۷ بوکسور در این رویداد حضور دارد.

مهدی پرویزی، علی حبیبی‌نژاد، کسری طهماسبی، علی فتحی و روزبه صفری، سایر نفرات تیم ایران در مسابقات گزینشی المپیک هستند.

آخرین اخبار