www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۲ 1399/04/14

صعود هادی پور و مردانی در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی

رنکینگ المپیکی ماه جولای تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد که در جدیدترین رده بندی جایگاه آرمین هادی پور و سجاد مردانی ارتقاء پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه جولای را اعلام کرد. ملی پوشان تکواندو ایران بعد از مسابقات فینال گرندپری ۲۰۱۹ در رویدادی حضور پیدا نکرده اند؛ شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و تورنمنت نیز در دستور کار تکواندوکاران قرار داشت که با شیوع ویروس کرونا در حال حاضر این رویدادها به تعویق افتاده است اما با این حال هوگوپوشان جایگاه خود را در میان برترین‌های جهان حفظ کردند.

در رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی، آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان با یک پله صعود و ۲۷۷/۸۸ امتیاز در رده پنجمی قرار گرفت؛ فرزان عاشورزاده دیگر تکواندوکار این وزن نیز با ۱۱۹/۵۳ امتیاز در جایگاه سی‌ام قرار دارد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی با ۲۶۰/۵۶ امتیاز در رده ششم جای گرفت، سروش احمدی با ۱۹۸/۴۳ امتیاز جایگاه چهاردهم را به خود اختصاص داده و امیرمحمد بخشی نیز با سه پله صعود و ۱۲۵/۹۴ امتیاز رده بیست و چهارم را به نام خود ثبت کرده است.

محمدعلی خسروی در وزن ۸۰- کیلوگرم با ۱۰۸/۲۴ از در رده سی و یکم قرار دارد و علی اشکوریان نیز با ۱۰۵ امتیاز رده سی و سوم را به خود اختصاص داده است. سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم با دو پله صعود و ۲۳۱/۶۷ امتیاز جایگاه چهارمی را به خود اختصاص داده است. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن با سه پله صعود و ۱۱۴/۵۲ امتیاز رده بیست و هشتم را در اختیار دارد.

اما در گروه زنان ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۸۸/۱۸ امتیاز رده پنجاه را به نام خود ثبت کرده است. مهلا مومن‌زاده دیگر نماینده این وزن نیز با کسب ۶۳ امتیاز در رده هفتادم قرار دارد. در وزن ۶۷- کیلوگرم یلدا ولی‌نژاد با ۱۴۶/۹۵ امتیاز رده هیجدهم را به خود اختصاص داده؛ کیمیا همتی دیگر نماینده ایران در این وزن با ۷۲/۴۷ امتیاز در رده چهل و پنجم قرار گرفته است. ملیکا میرحسینی نیز با ۴۲/۸۴ امتیاز در جایگاه شصت و پنجم قرار دارد و پریسا جوادی نیز با ۲۶/۹۲ امتیاز در رده نود و هشتم قرار گرفته است.

در وزن ۶۷+ کیلوگرم نیز زهرا پوراسماعیل با ۵۱/۷۰ امتیاز رده پنجاه و ششم را به خود اختصاص داده، اکرم خدابنده دیگر نماینده این وزن با ۴۴/۲۱ امتیاز در رده پنجاه و نهم جای دارد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.