www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۰۲ 1401/08/16

صدرنشینی بیمه تعاون و دانشگاه آزاد در لیگ کاراته/ درخشش تیم تازه وارد با ستاره‌ها

هفته اول سوپر لیگ‌ کاراته آقایان برگزار شد و تیم‌های دانشگاه آزاد و بیمه تعاون با کسب دو پیروزی در صدر جدول قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فصل جدید مسابقات سوپر لیگ‌ کاراته آقایان از صبح امروز (دوشنبه) در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد و تیم‌های بیمه تعاون و دانشگاه آزاد اسلامی با دو پیروزی صدرنشین این رقابت‌ها شدند و تیم پاس ناجا نیز در رتبه سوم قرار گرفت.

تیم بیمه تعاون که برای اولین بار در رقابت‌های سوپر لیگ کاراته حاضر شده است، با جذب ستاره‌هایی همچون بهمن عسگری، سجاد گنج‌زاده، اصغر آسیابری، صالح اباذری، مهدی خدابخشی ، مرتضی نعمتی و حضور حسن روحانی مربی سابق تیم ملی کاراته به دنبال قهرمانی در مسابقات است.

این تیم در رقابت‌های این هفته موفق شد ابتدا با نتیجه 25 بر 3 از سد تیم کان ذن ریو عبور کند و در ادامه نیز با نتیجه 18 بر 8 مقابل رعد پدافند یکی از تیم‌های مدعی این فصل سوپر لیگ کاراته به برتری رسید تا با کسب 6 امتیاز به صورت مشترک با تیم دانشگاه آزاد و تنها با تفاضل 3 امتیاز تفاضل انفرادی در صدر قرار بگیرد.

نتایج هفته اول این مسابقات به شرح زیر است:

آوای رزم ۱ – ۲۶ دانشگاه آزاد اسلامی
بیمه تعاون ۲۵ – ۳ کان ذن ریو
پاس فراجا ۱۷ – ۱۰ رعد پدافند هوایی ارتش
بیمه تعاون ۱۸ – ۸ رعد پدافند هوایی ارتش
دانشگاه آزاد اسلامی ۱۹ – ۹ کان ذن ریو

جدول رده بندی سوپر لیگ آقایان تا پایان هفته اول به شرح زیر است:

۱. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۶ امتیاز تیمی و ۴۵ امتیاز انفرادی
۲. تیم بیمه تعاون با ۶ امتیاز تیمی و ۴۳ امتیاز انفرادی
۳. تیم پاس فراجا با ۳ امتیاز تیمی و ۱۷ امتیاز انفرادی
۴. رعد پدافند هوایی ارتش با صفر امتیاز تیمی و ۱۸ امتیاز انفرادی
۵. تیم کان ذن ریو با صفر امتیاز تیمی و ۱۲ امتیاز انفرادی
۶. تیم آوای رزم با صفر امتیاز تیمی و یک امتیاز انفرادی

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.