www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:01 1399/12/15

شکست شوکه کننده علی اکبری برابر رقیب گمنام کره ای!

مبارز ایرانی اولین مبارزه خود در وان چمپیونشیپ را با باخت در راند نخست پشت سر گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، امیر علی اکبری مبارز سنگین وزن کشورمان امروز و در تیتر مبارزات رویداد ONE Championship: Fists of Fury 2 به مصاف کانگ جی وون از کره جنوبی رفت و در حالی که بسیاری این نبرد را تنها یک دست گرمی برای علی اکبری می دانستند و حتی اندک شانسی برای وون قائل نبودند ولی در نهایت “سلحشور بزرگ” شگفتی ساز این رقابت ها شد و توانست علی اکبری را در همان اوایل راند نخست با یک تک ضربه چپ مغلوب نماید.

به نظر می رسید امیر به دنبال برد در حالت سرپا و نه در خاک بود و تا لحظه ناک اوت شدن اوضاع را در کنترل داشت ولی یک لحظه غفلت باعث شد ضربه وون به هدف بنشیند و کار را تمام نماید. این دومین پیروزی پیاپی کانگ جی وون برابر مبارزان ایرانی بود.

رکورد امیر با این باخت به ۱۰-۲ تنزل پیدا کرد و کانگ جی وون ضمن ارتقای رکوردش به ۵-۰ ،مهمترین مبارزه دورانش را با پیروزی پشت سر گذاشت.

مبارزه بعدی امیر علی اکبری چهارشنبه ۱ اردیبهشت برابر آناتولی مالیخین روسیه ای می باشد.

 

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.