www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۱۲ 1397/12/06

شکست روزبهانی از حریف سوری در نخستین مبارزه

بوکسور تیم ملی ایران در حالی که پس از سه سال به میادین بوکس بازگشته بود، نخستین مبارزه خود در تورنمنت مکران را مقابل حریف سوری واگذار کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در مبارزات مرحله نیمه‌نهایی تورنمنت بین‌المللی بوکس چابهار (جام مکران) که از ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه) ششم اسفند ماه ۱۳۹۷ در حال پیگیری است، احسان روزبهانی بوکسور سنگین وزن تیم ملی ایران در نخستین مبارزه خود پس از سه سال، مقابل حریفی از سوریه شکست خورد.

بوکسور وزن ۹۱ کیلوگرم ایران که در مرحله نیمه‌نهایی مقابل “الدین قوسون” قرار گرفته بود، نتیجه را واگذار کرد تا پس از سه سال دور از میادین، در نخستین مبارزه خود مغلوب شود. به این ترتیب روزبهانی از رسیدن به فینال جام مکران بازماند تا با یک مبارزه باخته، در جایگاه سوم‌ مشترک قرار گرفته و صاحب مدال برنز شود.

روزبهانی سه سالی است که از میادین بوکس دور بوده و نزدیک به ۷ ماه پیش نیز از ناحیه گردن دچار مصدومیت شد که به همین دلیل، گردن خود را به تیغ جراحان سپرد. به این ترتیب روزبهانی در نخستین مبارزه خود پس از سه سال، شکست خورد.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.