www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۱ 1398/09/21

شمارش معکوس تا نبرد دو پادشاه

ریکو ورهوون و بدر هاری در بزرگترین رویداد گلوری در سال ۲۰۱۹ به تقابل با یکدیگر می پردازند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، آخرین و البته بزرگترین رویداد سازمان “گلوری کیک بوکسینگ” موسوم به GLORY Collision 2 شنبه ۳۰ آذر ۹۸ (21 دسامبر 2019) به میزبانی استادیوم فوتبال خِلِردوم شهر آرنهِم هلند برگزار خواهد شد.

در مهمترین و حساس ترین مبارزه این مسابقات، ریکو ورهوون (۵۵-۱۰) قهرمان دسته سنگین وزن گلوری برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف بدر هاری (۱۰۶-۱۳-۰-۱) اسطوره کیک بوکسینگ خواهد رفت.

این دومین تقابل دو غول کیک بوکسینگ است. اولین رویارویی آنها به سه سال قبل و دسامبر ۲۰۱۶ باز می گردد. آن مبارزه به دلیل آسیب دیدگی دست مبارز مراکشی در راند دوم، با ناک اوت فنی به سود ورهوون پایان یافت و چون نتیجه مبارزه به گونه ای نبود که مورد رضایت دو طرف باشد طرفین پس از مبارزه برای انجام یک مبارزه دیگر توافق کردند و حالا قرار است پس از سه سال برای دومین بار در یک نبرد انتقامی به مصاف هم بروند. ریکو پس از تصاحب کمربند قهرمانی سنگین وزن گلوری در سال ۲۰۱۳ حدود شش سال است که در رینگ گلوری شکست نخورده و تاکنون ۸ بار از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده است و به همین دلیل لقب خود را از “شاهزاده کیک بوکسینگ” به “پادشاه کیک بوکسینگ” تغییر داده است. حال باید دید که ریکو می تواند برای بار نهم از کمربندش دفاع کند یا پسر بد مراکشی طلسم شکن خواهد بود و تخت پادشاهی او را فرو خواهد ریخت؟!

در یکی دیگر از مبارزات مهم و حساس آن شب الکس پریرا (۴۰-۶) قهرمان دسته میان وزن و قهرمان موقت دسته نیمه سنگین وزن برای پنجمین دفاع از کمربند قهرمانی میان وزن (۸۵ کیلوگرم) خود با اِرطغرل بایراک (۱۸-۶) مبارز ترکیه ای و نفر اول جدول مدعیان این دسته مبارزه خواهد داشت.

برنامه کامل این رویداد بدین شرح خواهد بود:

مبارزات بخش سوپر فایت سریز:
فوق خروس وزن زنان: ربکا ایروین (ایالات متحده امریکا) برابر یی شو (چین)
میان وزن: کِوین فان هیکرین (هلند) برابر اولریک بوکِمِه (کنگو)
سنگین وزن: جیهاد کِپِنِک (ترکیه) برابر نورالدین مُحی الدین (فرانسه)
میان وزن: سزار آلمِیدا (برزیل) برابر داناوان ویس (سورینام)
سنگین وزن: جعفر ویلنیس (هلند) برابر آنتونیو پلازیبات (کرواسی)

مبارزات بخش GLORY 74:
سبک وزن: ایتای گِرشون (اسرائیل) برابر لی سانجین (چین)
نیمه سنگین وزن: مایکل دوت (هلند) برابر آریل ماشادو (برزیل)
پر وزن: سرهی آدامچوک (اوکراین) برابر الکسی اولیانوف (روسیه)
مبارزه عنوان قهرمانی میان وزن: الکس پریرا (برزیل) برابر ارطغرل بایراک (ترکیه)

مبارزات بخش GLORY Collision 2:
پر وزن: زکریا زوگاری (مراکش) برابر آسا تن پو (ایالات متحده امریکا)
سبک وزن: ماسارو گلوندر (هلند) برابر محمد جرایا (مراکش)
نیمه سنگین وزن: لوئیس تاوارِس (هلند) برابر استفان سوسپِرِگی (فرانسه)
مبارزه عنوان قهرمانی سنگین وزن: ریکو ورهوون (هلند) برابر بدر هاری (مراکش)

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.