www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۱ 1402/09/04

ششمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی به تعویق افتاد

بنابر نامه رسمی از سوی شورای المپیک آسیا، ششمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی که به میزبانی تایلند قرار بود برگزار شود، به تعویق افتاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بنابر نامه رسمی از سوی شورای المپیک آسیا، ششمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی که قرار بود بعد از تعویق به دلیل شیوع کرونا در فوریه و یا مارس 2024 در تایلند برگزار شود به تعویق افتاد.

در نامه ارسالی فوق آمده است:

اکنون کمیته های ملی المپیک در حال آماده سازی خود جهت شرکت در بازیهای المپیک پاریس بوده و تخصیص بودجه برای آنها جهت شرکت در ششمین دوره بازیهای داخل سالن آسیایی با دشواری هایی همراه خواهد بود. علاوه بر این اکثر ورزشکاران در حال برگزاری اردوهای آماده سازی برای بازیهای المپیک هستند و این موضوع مانعی برای شرکت آنها در ششمین دوره بازی های داخل سالن آسیایی خواهد بود.

لذا توافق شد برنامه ریزی برای برگزاری این دوره از بازیهای داخل سالن آسیایی تجدید نظر صورت پذیرد و زمان آن به پس از برگزاری بازیهای المپیک پاریس موکول گردد و کمیته برگزاری بازی های داخل سالن نیز زمان کافی خواهد داشت تا آمادگی بیشتری برای میزبانی بازیهای کسب نماید.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
خط و نشان جیک برای دانا
خط و نشان جیک برای دانا
جیک پاول برای دانا وایت پیغام فرستاد ! هرکی بفرستی ، هر کدوم از فایترهای MMA رو می‌زنم پاره می کنم !