www.khabarrazmavar.ir

سوپرلیگ کاراته

شناسه خبر : ۱۲:۴۹ 1398/08/08

سوت آغاز مسابقات مردان به صدا در آمد

زنگ آغاز رقابت‌های سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور امروز چهارشنبه با برگزاری ۱۲ دیدار در سالن شهید افراسیابی به صدا در می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفته نخست از رقابت‌های کشورمان از صبح امروز (چهارشنبه) در مجموعه ورزشی شهید افراسیابی تهران آغاز شده است. ۱۲ تیم در مسابقات هفته نخست رقابت‌های سوپرلیگ به مصاف هم می‌‌روند.

* رقابت‌های امروز روی سه تاتامی در سالن شهید افراسیابی برگزار می‌شود.

* تعدادی از تماشاگران با حضور در سالن مسابقات مبارزات کاراته کاها را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته، جواد سلیمی رئیس کمیته داوران و برخی از پیشکسوتان از ابتدای آغاز مسابقات در سالن حضور دارند و رقابت‌ها را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* احمد صافی سرمربی تیم ملی دانشگاه آزاد و کره جنوبی نیز در سالن مسابقات حضور دارد.

* در گوشه‌ای از سالن کاراته کاها که باید امروز مبارزه کنند مشغول گرم کردن هستند و با حریفان تمرینی به مرور فن پرداختند.

* مسابقات امروز با ویدیوچک برگزار می‌شود و تعدادی از داوران در گوشه‌ای از تاتامی مشغول بررسی مبارزات هستند.

* برخی از کاراته کاها که در سالن مسابقات حضور دارند، مشغول تعویض لباس‌های خود بودند که با تذکر جدی مسؤولان برگزاری مسابقات روبرو شدند. به آنها ابلاغ شد که برای تعویض لباس به گوشه‌ای از سالن که مخصوص این کار است باید بروند.

* ذبیح‌الله پورشیب کاپیتان تیم ملی کشورمان که امسال در ترکیب تیم دانشگاه آزاد قرار دارد، در گوشه‌ای از سالن با برادر خود مشغول به تمرین کردن است.

* یکی از کاراته کاها که در طول مبارزه با مصدومیت روبرو شد بلافاصله پزشکان حاضر در سالن او را به بیرون از سالن هدایت کرد تا مراحل مداوای او انجام شود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.