www.khabarrazmavar.ir

سوپرلیگ کاراته

شناسه خبر : 12:49 1398/08/08

سوت آغاز مسابقات مردان به صدا در آمد

زنگ آغاز رقابت‌های سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور امروز چهارشنبه با برگزاری ۱۲ دیدار در سالن شهید افراسیابی به صدا در می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفته نخست از رقابت‌های کشورمان از صبح امروز (چهارشنبه) در مجموعه ورزشی شهید افراسیابی تهران آغاز شده است. ۱۲ تیم در مسابقات هفته نخست رقابت‌های سوپرلیگ به مصاف هم می‌‌روند.

* رقابت‌های امروز روی سه تاتامی در سالن شهید افراسیابی برگزار می‌شود.

* تعدادی از تماشاگران با حضور در سالن مسابقات مبارزات کاراته کاها را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته، جواد سلیمی رئیس کمیته داوران و برخی از پیشکسوتان از ابتدای آغاز مسابقات در سالن حضور دارند و رقابت‌ها را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* احمد صافی سرمربی تیم ملی دانشگاه آزاد و کره جنوبی نیز در سالن مسابقات حضور دارد.

* در گوشه‌ای از سالن کاراته کاها که باید امروز مبارزه کنند مشغول گرم کردن هستند و با حریفان تمرینی به مرور فن پرداختند.

* مسابقات امروز با ویدیوچک برگزار می‌شود و تعدادی از داوران در گوشه‌ای از تاتامی مشغول بررسی مبارزات هستند.

* برخی از کاراته کاها که در سالن مسابقات حضور دارند، مشغول تعویض لباس‌های خود بودند که با تذکر جدی مسؤولان برگزاری مسابقات روبرو شدند. به آنها ابلاغ شد که برای تعویض لباس به گوشه‌ای از سالن که مخصوص این کار است باید بروند.

* ذبیح‌الله پورشیب کاپیتان تیم ملی کشورمان که امسال در ترکیب تیم دانشگاه آزاد قرار دارد، در گوشه‌ای از سالن با برادر خود مشغول به تمرین کردن است.

* یکی از کاراته کاها که در طول مبارزه با مصدومیت روبرو شد بلافاصله پزشکان حاضر در سالن او را به بیرون از سالن هدایت کرد تا مراحل مداوای او انجام شود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.