www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۴ 1394/02/29

سوء تفاهم ها برطرف شد: رستگار: حضور رودکی در اردوهای تیم ملی، بلا مانع است / چراغ سبز رودکی برای حضور در اردوهای تیم ملی جودو

در پی برخی سوء تفاهم های پیش آمده مبنی بر عدم موافقت رئیس فدراسیون جودو نسبت به دعوت و حضور محمدرضا رودکی در اردوهای تیم ملی، محمد علی رستگار اعلام کرد: به عنوان رئیس فدراسیون جودو در خصوص دعوت از محمدرضا رودکی و سایر ورزشکاران و حضور آنها در اردوهای تیم ملی، تمام اختیارات لازم […]

در پی برخی سوء تفاهم های پیش آمده مبنی بر عدم موافقت رئیس فدراسیون جودو نسبت به دعوت و حضور محمدرضا رودکی در اردوهای تیم ملی، محمد علی رستگار اعلام کرد: به عنوان رئیس فدراسیون جودو در خصوص دعوت از محمدرضا رودکی و سایر ورزشکاران و حضور آنها در اردوهای تیم ملی، تمام اختیارات لازم را به سرمربی تیم ملی واگذار کرده ام؛ به این ترتیب دعوت رودکی یا هر ورزشکار دیگری که مورد تایید و نظر مثبت سرمربی باشد به اردوهای تیم ملی، مورد توافق اینجانب است.

رئیس فدراسیون جودو در گفت و گو با پایگاه خبری رزم نیوز، تاکید کرد: حضور رودکی یا سایر ورزشکاران در اردوها، به صلاحدید زارعیان به عنوان سرمربی تیم ملی، از نظر من بلامانع است.

پس از اعلام صریح رستگار مبنی بر عدم مخالفت با دعوت از رودکی به اردوهای تیم ملی، محمدرضا رودکی نیز در گفت و گو با رزم نیوز اعلام کرد: هیچگونه مشکلی برای حضور در تیم ملی ندارم زیرا جوانی خود را برای جودو گذاشته ام.

وی افزود: با توجه به اعزام برون مرزی پیش رو، به محض بازگشت به کشور در اولین مرحله از اردوهای تیم ملی حضور خواهم یافت.

RazmNews-Judo2

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.