www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۷ 1395/01/30

سه مدال پومسه‌روهای ایران در اولین ساعات قهرمانی آسیا

پومسه روهای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به یک طلا، یک نقره و یک برنز دست یافتند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، چهارمین دوره مسابقات پومسه تکواندو قهرمانی آسیا از صبح امروز (دوشنبه) در مانیل فیلیپین در حال برگزاری است و آتوسا فرهمند در رده سنی کمتر از 40 سال با کسب امتیاز […]

پومسه روهای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به یک طلا، یک نقره و یک برنز دست یافتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، چهارمین دوره مسابقات پومسه تکواندو قهرمانی آسیا از صبح امروز (دوشنبه) در مانیل فیلیپین در حال برگزاری است و آتوسا فرهمند در رده سنی کمتر از 40 سال با کسب امتیاز 7.86 به مدال طلا رسید، نماینده کره‌جنوبی دوم شد و پومسه‌روهای ژاپن و هنک‌کنگ مشترکا سوم شدند.

در رده سنی کمتر از 30 سال، مهسا صادقی با کسب امتیاز 7.85 در جایگاه پنجم قرار گرفت. در این رده سنی نماینده کره‌جنوبی به مدال طلا رسید.

در پومسه مردان و در رده سنی کمتر از 40 سال، علی سلمانی با کسب امتیاز 7.74 به مدال نقره رسید. در این رده‌ سنی نماینده کره‌جنوبی با 7.85 به مدال طلا و نمایندگان فیلیپین و ویتنام به مدال برنز رسیدند.

همچنین در رده سنی کمتر از 30 سال مردان، مهدی جمالی با کسب امتیاز 7.63 مشترکا با نماینده اندونزی در جایگاه سوم ایستاد. در این رده سنی پومسه‌رو کره‌جنوبی با کسب امتیاز 7.93 به مدال طلا رسید و نماینده فیلیپین در جایگاه سوم قرار گرفت.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.