www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:27 1399/09/29

سه انتصاب در انجمن کوراش ایران

انجمن کوراش ایران طی روزهای گذشته چند انتصاب در پست‌های مختلف خود داشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با حکم محمدرضا نصیرنژاد رئیس انجمن کوراش ایران رئیس و دبیر کمیته داوران و همچنین رئیس آزمون منصوب و مشغول به کار شدند. بر همین اساس محمدرضا مینوکنده به عنوان رئیس کمیته داوران و محمد وحید پوراسفندیار به عنوان رئیس کمیته آزمون، آموزش و مربیان این انجمن انتخاب شدند.

محمدرضا مینوکده داور درجه A بین المللی جودو ایران است که سابقه قضاوت در مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های المپیک را در کارنامه خود دارد. همچنین محمدخانی اسفندآبادی به عنوان دبیر کمیته داوران فعالیت خواهد کرد.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.