www.khabarrazmavar.ir

یک مربی اضافه می کنیم

شناسه خبر : ۱۴:۲۸ 1398/07/23

سلطانی عضو تاثیر گذار کادر فنی بود

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: با وجود نیاز به شهاب سلطانی در کادر فنی تیم ملی با رفتن او به عنوان سرمربی کاراته ازبکستان موافقت کردیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،سید شهرام هروی ضمن بیان مطلب فوق به خبرگزار مهر افزود: در تمام موفقیت های تیم ملی در سالهای اخیر ردپای این مربی سازنده به خوبی دیده می شود. او مربی تاثیرگذار و یک همکار بسیار خوب برای در کادر فنی بود و خوشحالم که چالش جدیدی را تجربه می کند و برای او در این مسئولیت آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: خیلی خوشحالم که عملکرد تیم ملی در این چند سال به اندازه ای درخشان بوده که کشورهای خارجی روی اعضای کادر فنی آن نظر مثبت دارند. ازبکها ابتدا با حسین روحانی وارد مذاکره شدند که، روحانی با آنها به توافق نرسید و پس از آن به سلطانی پیشنهاد دادند که در نهایت مذاکرات به نتیجه رسید.

سرمربی تیم ملی در خصوص اطلاع از این موضوع گفت: سلطانی بعد از  مسابقات کاراته وان ترکیه موضوع پیشنهاد ازبکها را با من درمیان گذاشت و رئیس فدراسیون نیز موضوع را با من مطرح کرد و با وجود آنکه به او نیاز داشتیم، به دلیل آنهکه موقعیت خوبی برای کاراته ایران در بعد بین الملل ایجاد شده بود و شرایطی خوبی هم برای وی داشت،  موافقت کردیم تا او از تیم ملی جدا شود.

هروی در مورد انتخاب جایگزین سلطانی در کادر فنی هم گفت: به دلیل آنکه برنامه فشرده ای در چند ماه آینده داریم، باید یک مربی را به کادر فنی خود اضافه کنیم که در حال بررسی شرایط هستیم تا بهترین گزینه را برای حضور در کادر فنی به فدراسیون معرفی کنیم.

وی در پایان گفت: برای حضور در مرحله پایانی لیگ جهانی در سال ۲۰۱۹ از یکشنبه ۲۸ مهرماه دور جدید تمرینات آغاز می شود. برنامه ریزی لازم برای تداوم موفقیت های تیم ملی و نزدیک شدن به سهمیه های المپیک با هماهنگی فدراسیون صورت گرفته است.

آخرین اخبار