www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:48 1398/06/12

سقوط ملایی در آخرین رنکینگ فدراسیون جهانی جودو

نماینده جودو ایران بعد از کسب عنوان پنجم مسابقات جهانی جودو به رتبه دوم سقوط کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، با پایان مسابقات جهانی جودو در ژاپن، فدراسیون جهانی جودو آخرین رنکینگ جهانی این رشته ورزشی را اعلام کرد و سعید ملایی ملی‌پوش جودو کشورمان با کسب عنوان پنجمی مسابقات جهانی با یک پله سقوط به رتبه دوم رنکینگ سقوط کرد.

ملایی در آخرین رنکینگ اعلامی وزن ۸۱- کیلوگرم با کسب ۶۲۲۴ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. ساگی موکی، نماینده رژیم صهیونیستی با قهرمانی در مسابقات جهانی با کسب ۶۹۹۵ امتیاز صدرنشین رنکینگ است و ماتیاس کاسه جودوکار بلژیکی که در دیدار نیمه‌نهایی مسابقات جهانی ژاپن مقابل ملایی به برتری دست یافت، با کسب ۵۷۱۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

در رنکینگ المپیک وزن ۸۱- کیلوگرم نیز سعید ملایی با کسب ۳۳۰۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و نماینده رژیم اشغالگر قدس و نماینده بلژیک نیز به ترتیب با کسب ۴۳۸۴ امتیاز و ۳۵۳۴ امتیاز به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار دارند.

در وزن ۷۳- کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو با توجه به عدم حضور در مسابقات جهانی ژاپن، با کسب ۲۴۵۴ امتیاز و بدون تغییر نسبت به ماه‌گذشته در جایگاه هجدهم رنکینگ فدراسیون جهانی قرار دارد. او در رنکینگ المپیکی این وزن نیز با کسب ۸۹۰  امتیاز در جایگاه سی و پنجم حضور دارد.

جواد محجوب نماینده وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جودو ایران نیز که بعد از حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی و مصدومیت در این مسابقات دیگر در اردوهای تیم ملی و مسابقات حضور نداشته است،  با کسب ۱۱۸۲ امتیاز در جایگاه چهلم رنکینگ فدراسیون جهانی قرار دارد. محجوب در رنکینگ المپیکی سنگین وزن نیز با کسب ۱۹۲ امتیاز در جایگاه هفتادم حضور دارد.

آخرین اخبار

کابوی خلع سلاح شد!
کابوی خلع سلاح شد!
مک گرگور در همان لحظات آغازین راند اول کار دونالد سرونی را تمام‌ کرد.