www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۳ 1397/11/08

سقوط آخرین امپراطور در پله آخر !

رایان بِیدِر با غلبه بر فدور املیانِنکو فاتح تورنمنت جایزه بزرگ بلاتور شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رویداد Bellator 214 بامداد یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ (۲۶ ژانویه ۲۰۱۹) و به میزبانی سالن The Forum اینگلوود،کالیفرنیا برگزار شد.

در مهمترین نبرد این مسابقات که فینال تورنمنت جایزه بزرگ دسته سنگین وزن MMA بود،فدر املیانِنکو مشهور به “آخرین امپراطور” رو در روی رایان بِیدِر ایستاد.فدور ۴۲ ساله در حالی قدم به فینال گذاشته بود که در مراحل پیشین فرانک میر و چیل سونِن را شکست داده بود.در سمت مقابل بِیدر ۳۵ ساله کشتی گیر سابق ایالت آریزونا با عبور از سد کینگ مو لاوال و مَت میتریون جواز حضور در فینال را کسب کرده بود.

اما در مبارزه فینال،نبرد خیلی سریع تر از آن که فکرش را می کردیم به پایان رسید و تنها ۳۵ ثانیه از راند اول کافی بود تا رایان بِیدر آخرین امپراطور را به زیر بکشد.رایان در یک فرصت مناسب با ضربه سنگین چپ تعادل فدور را بر هم زد و او را به کف قفس انداخت و با ضربات سنگین و پیاپی مشت خود کار را به اتمام رساند.این سریع ترین شکست دوران املیاننکو بود!

بیدر با این پیروزی علاوه بر عنوان قهرمانی نیمه سنگین که قبلاً در اختیار داشت اکنون کمربند جایزه بزرگ سنگین وزن و کمربند عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور را نیز در اختیار دارد و تبدیل به نخستین فایتر تاریخ بلاتور شد که در دو کلاس وزنی مختلف عناوین قهرمانی را به دست آورده است.

املیاننکو پیش از این مسابقات گفته بود که بدنش دیگر عملکرد سابق را ندارد و آسیب دیدگی های مختلف سبب شده که به صورت جدی درباره بازنشستگی فکر کند.آیا این آخرین حضور “آخرین امپراطور” در دنیای قفس بود؟!

آخرین اخبار