www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:15 1398/05/27

سرپرست پیشین وزنه برداری برای انتخابات ورزش های رزمی ثبت نام کرد

در فاصله یک روز به پایان مهلت ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی، سرپرست پیشین فدراسیون وزنه برداری نیز ثبت نام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ثبت نام از کاندیداهای انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی که از دوشنبه ١۴ مرداد ماه آغاز شده بود در حالی روز نهم خود را سپری کرد که علیرضا خسروی سرپرست پیشین فدراسیون وزنه برداری و فرهنگ شادنیا دبیر پیشین این فدراسیون نیز نام خود را وارد لیست نامزدهای تصدی پست ریاست کردند.

با ورود این دو نفر، تعداد ثبت نامی ها به عدد هشت رسید. محمود رشیدی رئیس با سابقه و پیشین این فدراسیون به همراه افشین چگینی، محمدرضا اوجی، یوسف بهتری، محسن احمدی و محمد نوحی نیز پیش از این برای انتخابات ثبت نام کرده بودند.

مهلت ۱۰ روز ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون ورزشهای رزمی، فردا به پایان خواهد رسید و پیش بینی می شود نفرات جدیدی نیز وارد صحنه رقابت شوند.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.