www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان؛

شناسه خبر : 15001 ۲۰:۵۵ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸

سروش احمدی به نیمه نهایی صعود کرد/همتی هم حذف شد

در ادامه مبارزات روز چهارم از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان، تکواندوکار تیم بانوان ایران برابر حریفی از آذربایجان باخت و حذف شد و نماینده تیم مردان به نیمه نهایی صعود کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سروش احمدی تکواندوکار وزن ۶۳- کیلوگرم کشورمان که کار خود را با برتری ۲۴ بر ۲ مقابل «کریستوفر سابیچ» از لبنان آغاز کرده بود، بعد از برتری مقابل «احمدمبارک» از عربستان با نتیجه ۲۳ بر ۲ و «ابراهیم زرمان» از اندونزی با نتیجه ۲۱ بر یک راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و در این مرحله نیز با برتری ۲۲ بر ۱۴ مقابل «جواد آقایف» از آذربایجان راهی مرحله نیمه نهایی شد و مدال برنز خود را قطعی کرد.

در وزن ۶۷- کیلوگرم زنان کیمیا همتی بعد از پیروزی ۵ بر ۳ مقابل «آکوستا هررا» از کوبا، برابر «لورن ویلیامز» از کشور میزبان ۳۱ بر ۱۵ به پیروزی دست پیدا کرد. همتی در ادامه ۲۱ بر ۸ نتیجه را به «فریده عزیزووا» از آذربایجان باخت و حذف شد.

برای تیم ملی ایران تا کنون مهلا مؤمن زاده یک نشان نقره و آرمین هادی پور یک نشان برنز کسب کرده‌اند. پریسا جوادی، اکرم خدابنده، محمد حسن پلنگ افکن، ناهید کیانی، امیرمحمد بخشی و مهران برخورداری نیز از دور مسابقات حذف شده‌اند.

این دوره از مسابقات با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی انگلستان در منچستر جریان دارد.

آخرین اخبار

کابوی خلع سلاح شد!
کابوی خلع سلاح شد!
جاستین گِیجی با ناک اوت فنی در همان راند نخست دونالد سرونی را مغلوب کرد.