www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۱۸ 1402/02/09

سرمربی تیم ملی بوکس از حضور در مسابقات جهانی بازماند/ هدایت ملی‌پوشان به امیری رسید

تیم ملی کشورمان در حالی شب گذشته (جمعه هشتم اردیبهشت ماه) عازم ازبکستان شد که سرمربی تیم ملی از همراهی ملی‌پوشان بازماند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی بوکس کشورمان در حالی شب گذشته (جمعه – 8 اردیبهشت ماه) برای حضور در بیست و دومین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جهان عازم تاشکند ازبکستان شد که حسنقلی نهرودی سرمربی تیم ملی کشورمان از حضور در این سفر بازماند.

نهرودی به دلیل مشکلاتی که در  پاسپورت خود داشت از دریافت روادید کشور ازبکستان بازماند و در نهایت امکان همراهی تیم ملی کشورمان در این مسابقات را از دست داد.

سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان با تایید این خبر ، در این خصوص اظهار داشت: مشکلاتی در پاسپورت خود داشتم و تا این مشکل برطرف شد، زمان را از دست دادیم و دیگر امکان دریافت ویزای حضور در مسابقات را نداشتم و در نهایت سعادت همراهی تیم ملی را پیدا نکردم. همایون امیری و محمود نهتانی در این سفر ملی‌پوشان را هدایت خواهند کرد و نسبت به توانایی‌های امیری اطمینان دارم و فکر نمی‌کنم مشکلی برای ملی‌پوشان وجود داشته باشد.

مسابقات بوکس قهرمانی جهان طی روزهای 11 تا 24 اردیبهشت‌ماه به میزبانی “تاشکند” ازبکستان برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان با 7 بوکسور در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

آخرین اخبار