www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۲ 1394/03/20

ستارگان کیک بوکسینگ جمعه به مصاف هم خواهند رفت

چندسالی است که سبکهای مختلف فعال در کیک بوکسینگ کشور به برگزاری رقابتهایی شبیه به تورنمنتهای حرفه ای مرسوم در این رشته رو آورده اند. تردیدی نیست که برگزاری این رقابتها تا حد زیادی به ایجاد شور و هیجان در بین ورزشکاران رشته های رینگی و همچنین جذب علاقمندان به این رشته جذاب و پرتحرک […]

چندسالی است که سبکهای مختلف فعال در کیک بوکسینگ کشور به برگزاری رقابتهایی شبیه به تورنمنتهای حرفه ای مرسوم در این رشته رو آورده اند. تردیدی نیست که برگزاری این رقابتها تا حد زیادی به ایجاد شور و هیجان در بین ورزشکاران رشته های رینگی و همچنین جذب علاقمندان به این رشته جذاب و پرتحرک منجر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در همین راستا، جمعه 22 خرداد ماه شاهد برگزاری نخستین دوره مسابقات بین المللی ستارگان جهان خواهیم بود که توسط سبک کیک بوکسینگ IKN ایران برگزار خواهد شد. در این رقابتها 10 مبارز برتر کشور مقابل 10 مبارز بین المللی از کشورهای برزیل، گرجستان، ازبکستان، اسپانیا، مجارستان، تایلند، افغانستان و پرتغال به میدان خواهند رفت.

جدای از مسابقات آقایان که جمعه ساعت 19 در سالن هندبال مجوعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد، تعدادی از بانوان کیک بوکسر نیز در بخش بانوان این رویداد شنبه ساعت 10 تا 12 در سالن افراسیابی تهران به مصاف هم خواهند رفت.

مسئولین برگزاری این مسابقات قرار است فردا ساعت 10 صبح در یک کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی خبرنگاران باشند و اطلاعات بیشتری از این تورنمنت را در اختیار رسانه های گروهی قرار دهند.

fighter-3

لازم به ذکر است ماهنامه رزم آور به مناسبت بیست و سومین سال انتشار خود، به 23 نفر از علاقمندانی که تا فردا پنج شنبه ساعت 12 ظهر برای اشتراک یک ساله این نشریه اقدام کنند، 2 عدد بلیط رایگان (به ارزش 60 هزار تومان) این مسابقات را اهدا خواهد کرد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید