www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 09:01 1399/10/03

«سامبو» با چهار وزن به رقابت‌های داخل سالن آسیا می رود

برنامه‌های تیم ملی سامبو ایران برای حضور در رقابت‌های داخل سالن آسیا در سال ۲۰۲۱ در جلسه سازمان تیم‌های ملی به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، روز گذشته سه شنبه ۲ دی ماه جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون انجمن‌های ورزشهای رزمی با هدف تدوین برنامه‌های تیم ملی سامبو در مسیر بازی‌های داخل سالن آسیا با حضور همایون خرم نایب رئیس فدراسیون، عباسعلی اکبری رئیس انجمن سامبو و یاشار میردامادی مدیر سازمان تیم‌های ملی این فدراسیون برگزار شد.

این رشته در هر دو بخش سامبو و کامبت به ترتیب در ۳ وزن و ۱ وزن مسابقه‌ای در بازی‌های داخل سالن (این دور گیمز) ۲۰۲۱ تایلند حضور خواهد داشت. بر اساس اعلام فدراسیون جهانی و کمیته برگزاری رقابتهای سامبو در این بازی‌ها در بخش سامبو مردان اوزان ۵۸-، ۶۴- و ۷۲- کیلوگرم و در بخش کامبت وزن ۵۸- کیلوگرم برگزار خواهد شد.

بر اساس تصمیمات این جلسه، تمامی استان‌ها مسابقات خود را در تمامی اوزان اعلامی با حفظ تمامی پروتکل‌ها برگزار کرده و فیلم بازی‌های فینال در هر دو بخش سامبو و کامبت سامبو به فدراسیون ارسال تا توسط تیم بازبینی نفرات برتر را جهت حضور در اردوی آماده سازی دعوت کنند.

طبق برنامه ریزی های قبلی مقرر است تا اردوهای تیم ملی از بهمن با حفظ پروتکل‌های بهداشتی شروع شوند.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.