www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۲۶ 1400/11/12

«زنگنه» مربی تیم ملی کاراته بانوان شد/ پایان حضور «رهنما»

«پگاه زنگنه» کاپیتان سابق تیم ملی کاراته زنان کشورمان به‌عنوان مربی این تیم انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پگاه زنگنه که سال‌ها ملی‌پوش تیم کاراته بانوان ایران بود و مدال‌های مختلفی را کسب کرد، به‌عنوان مربی تیم ملی بانوان کشورمان انتخاب و مشغول به کار شد.

هم اکنون «فرخناز ارباب» سرمربی تیم ملی بزرگسالان بانوان ایران است و او همراه با زنگنه تیم کشورمان را برای حضور در مسابقات مختلف آماده می‌کنند. مهمترین رویداد پیش‌روی زنان کاراته ایران، بازی‌های آسیایی هانگژو است.

پیش از این «مسعود رهنما» به‌عنوان مشاور فنی تیم بانوان فعالیت می‌کرد و نفر اول کادر فنی بود که پس از عملکرد ضعیف این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان، حضور او در کادر فنی این تیم به پایان رسید.

کاراته یکی از رشته‌های موفق ایران در اداور مختلف بازی‌های آسیایی بوده که برای هانگژو نیز امید زیادی به مدال‌آوری این تیم در دو بخش زنان و مردان می‌رود.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.