www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۰ 1393/11/26

زمان برگزاري مسابقات ووشو قهرماني آقايان کشور به تعويق افتاد

رقابت هاي ووشوي قهرماني آقايان کشور در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان از 17 تا 22 اسفند ماه در بندرعباس برگزار خواهد شد. به گزارش “رزم نیوز” ، پیش از این قرار بود این مسابقات از 10 تا 15 اسفند ماه ماه در همین شهر برگزار شود که با توجه به اعلام وزارت ورزش و […]

رقابت هاي ووشوي قهرماني آقايان کشور در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان از 17 تا 22 اسفند ماه در بندرعباس برگزار خواهد شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، پیش از این قرار بود این مسابقات از 10 تا 15 اسفند ماه ماه در همین شهر برگزار شود که با توجه به اعلام وزارت ورزش و جوانان مبنی بر برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون در تاریخ 13 اسفند، به تصمیم مسئولان فدراسیون جهت جلوگیری از هر گونه تداخل کاری، این پیکارها با تاخیر یک هفته ای برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که مسابقات ووشوی قهرمانی بانوان کشور در رده های سنی جوانان و بزرگسالان و بر اساس برنامه از قبل تعیین شده، از 2 تا 7 اسفند ماه در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.