www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۴۷ 1398/11/19

زمان اعلام رای سرنوشت ساز برای ورزش ایران مشخص شد

دادگاه بین المللی حکمیت ورزش (CAS) زمان رسیدگی به پرونده جودو ایران به منظور تعیین رای نهایی را مشخص و اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تکلیف قطعی جودو ایران به خاطر مشکلاتی که اخیراً در سطح بین المللی و از سوی فدراسیون جهانی با آن مواجه شد تا دو ماه دیگر توسط دادگاه بین المللی حکمیت ورزش (CAS) مشخص خواهد شد.

قرار است جلسه CAS برای رسیدگی به پرونده جودو ایران ٢٠ فروردین ماه تشکیل شود تا بر اساس بررسی‌های انجام شده، رای نهایی در مورد آن مشخص و اعلام شود.

جودو ایران از آنجایی در دادگاه بین المللی حکمیت ورزش صاحب پرونده شده که ایران و فدراسیون جهانی جودو شکایت‌هایی را علیه یکدیگر داشته‌اند.

حالا جودو ایران در انتظار رای ٢٠ فروردین ماه است، رایی که می‌تواند برای کل ورزش ایران تاثیرگذار باشد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.