www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۱۴ 1399/07/02

زمان آغاز تمرینات بانوان ملی پوش کاراته مشخص شد

در پایان جلسه کادر فنی تیم ملی بانوان با مسئولان فدراسیون کاراته زمان تشکیل اردوی آماده سازی این تیم مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اعضای کادر فنی تیم ملی کاراته بانوان در جلسه با سید حسن طباطبایی رئیس و اشرف امینی نایب رئیس فدراسیون شرکت کرده و برنامه‌های آماده سازی این تیم برای حضور در رقابتهای انتخابی المپیک مورد بررسی قرار گرفت.

سمانه خوش قدم سرمربی تیم ملی بانوان در پایان این جلسه به خبرنگار مهر گفت: جلسه بسیار خوبی را برگزار کردیم که مقرر شد تمرینات بانوان کاراته کا در طول مهرماه به صورت آنلاین تحت نظر کادر فنی پیگیری شود و در پایان هر هفته گزارشی از روند تمرینات به فدراسیون ارائه شود. پس از آن اردوها را نیز از ابتدای آبان ماه با حضور عباسعلی، بهمنیار و علیپور و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز کنیم.

وی افزود: هدف اصلی در مسابقات پیش رو تثبیت جایگاه سارا بهمنیار در رنکینگ وزن ۵۵- کیلوگرم و رسیدن علیپور به موقعیت کسب سهمیه است. به همین دلیل سخت تلاش می‌کنیم تا با رسیدن به آمادگی لازم به این مهم دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته در خصوص شرایط عباسعلی گفت: جا دارد از مسئولان فدراسیون و کمیته ملی المپیک تشکر کنم برای حمایت‌های انجام شده، به امید خدا طی چند روز آینده عباسعلی به آلمان می‌رود و بلافاصله در پایان کارهای انجام شده توسط پزشکان به تهران بازمی گردد تا تمرینات را پیگیری نماید.

خوش قدم در پایان با ابراز امیدواری برای ریشه کن شدن بیماری کرونا اظهار داشت: این بیماری شرایط جامعه را تحت تأثیر قرار داده و ان شالله زودتر این مشکل حل شده تا مردم بتوانند با ذهن باز به زندگی عادی بازگشته و اتفافات بد برای همیشه از کشورمان دور شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.