www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 20:22 1398/02/15

رکورد شکنی ‘دارچین’ در امریکا !

کانلو با غلبه بر جِیکوبز نخستین بوکسر مکزیکی لقب گرفت که سه کمربند اصلی قهرمانی یک وزن را به دست آورده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ورزشگاه T-Mobile Arena لاس وگاس بامداد یکشنبه میزبان یکی از رویدادهای حساس و دیدنی بوکس در سال جاری بود. جایی که کانلو آلوارز قهرمان دسته میان وزن بوکس جهان و دارنده عناوین WBC و WBA به مصاف دنیل جِیکوبز امریکایی دارنده عنوان IBF این وزن رفت و موفق شد پس از ۱۲ راند مبارزه با رای متحد داوران (۱۱۵-۱۱۳,۱۱۵-۱۱۳ و ۱۱۶-۱۱۲) پیروز این مبارزه شود و کمربند IBF میان وزن را نیز به مجموعه خود اضافه کند.
رکورد آلوارز با این پیروزی به ۵۲-۱-۲ ارتقا یافت و البته نکته مهمتر اینکه او با برد دیشب ، نخستین بوکسر مکزیکی لقب گرفت که توانسته سه کمربند اصلی قهرمانی در یک دسته وزنی را به خود اختصاص دهد. کانلو پس از این برد به زبان مکزیکی گفت: “مبارزه همانطور پیش رفت که فکرش را می کردیم. می دانستیم که او مبارز سرسختی است. روند مبارزه دقیقاً همانند چیزی بود که انتظارش را داشتیم و این به خاطر سبک مبارزه جیکوبز بود و البته من هم کار خودم را انجام دادم.من به دنبال بزرگترین چالش هستم. این دلیلیست که الان به خاطرش اینجا هستم. این چیزیست که به خاطر آن زاده شدم. برای مبارزه و برای دفاع از چیزی که به من تعلق دارد. من با هر کسی مبارزه خواهم کرد.”
اما در سمت مقابل جیکوبز با تحمل این شکست به ۳۵-۳ تنزل پیدا کرد و پس از باخت گفت: “من و مربیانم تا لحظات پایانی فکر می کردیم پیروز مبارزه من باشم و با این وجود من می خواستم قدرتمندانه تر پیروز شوم اما داوران رای را به او دادند و باید بنشینم و نوار مبارزه را خودم ببینم تا متوجه شوم که چرا داوران پیروزی را به آلوارز دادند؟!”

آخرین اخبار