www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۹ 1399/11/06

رویای بر باد رفته بدنام ایرلندی!

با شکست کانر برابر پویریر، نظر پاکیائو درباره مبارزه با مک گرگور تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد یو اف سی ۲۵۷ صبح یکشنبه برگزار شد و در مهمترین مبارزه این رویداد کانر مک گرگور قهرمان اسبق دسته های پر وزن و سبک وزن UFC با داستین پویریر مبارزه کرد و در راند دوم با ناک اوت فنی مغلوب پویریر شد. این اولین شکست مک گرگور با ناک اوت در MMA بود.

تا پیش از این شکست، کانر بسیار مشتاق بود تا در سال ۲۰۲۱ با مِنی پاکیائو اسطوره دنیای بوکس در رینگ بوکس رو در رو شود. پکمن هم از این ایده استقبال کرده بود و گفته بود که مایل است در مبارزه بعدی خود با یک فایتر MMA بوکس کند.

اکنون اوضاع متفاوت به نظر می رسد و با باخت بدنام ایرلندی برابر الماس، پاکیائو دیگر میلی برای مبارزه با او ندارد و حالا میخواهد پیشنهادات دیگری از جمله پیشنهاد جالب و پرهیجان رایان گارسیا بوکسر جوان و بی شکست امریکایی را که دارنده کمربند قهرمانی موقت سبک وزن WBC هم هست را در نظر بگیرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.