www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 17:29 1399/11/06

رویای بر باد رفته بدنام ایرلندی!

با شکست کانر برابر پویریر، نظر پاکیائو درباره مبارزه با مک گرگور تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد یو اف سی ۲۵۷ صبح یکشنبه برگزار شد و در مهمترین مبارزه این رویداد کانر مک گرگور قهرمان اسبق دسته های پر وزن و سبک وزن UFC با داستین پویریر مبارزه کرد و در راند دوم با ناک اوت فنی مغلوب پویریر شد. این اولین شکست مک گرگور با ناک اوت در MMA بود.

تا پیش از این شکست، کانر بسیار مشتاق بود تا در سال ۲۰۲۱ با مِنی پاکیائو اسطوره دنیای بوکس در رینگ بوکس رو در رو شود. پکمن هم از این ایده استقبال کرده بود و گفته بود که مایل است در مبارزه بعدی خود با یک فایتر MMA بوکس کند.

اکنون اوضاع متفاوت به نظر می رسد و با باخت بدنام ایرلندی برابر الماس، پاکیائو دیگر میلی برای مبارزه با او ندارد و حالا میخواهد پیشنهادات دیگری از جمله پیشنهاد جالب و پرهیجان رایان گارسیا بوکسر جوان و بی شکست امریکایی را که دارنده کمربند قهرمانی موقت سبک وزن WBC هم هست را در نظر بگیرد.

آخرین اخبار

تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، ضمن قدردانی از مسئولین، مربیان و فرشتگان نینجا (نینجوتسو) که به مرحله فینال مسابقات عصرجدید راه یافتند، با اهدای لوح و هدایایی، حمایت همه جانبه فدراسیون را از این عزیزان اعلام کرد.