www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 21:38 1397/10/29

رونمایی از کمربند جدید قهرمانی UFC

در آستانه رویداد UFC Fight Night 143 سازمان یو اف سی از کمربند جدید قهرمانی خود رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، همانطور که در تصویر می بینید،طرح بر روی کمربندی از جنس چرم پیاده شده که در وسط آن یک هشت ضلعی دیده می شود که در میان آن لوگوی UFC دیده می شود.در قسمت پایین آن عبارت MCMXCIII دیده می شود که به طریق عدد نویسی رومی نگاشته شده و معنای آن ۱۹۹۳ است همان سالی که سنگ بنای یو اف سی گذاشته شد.

بر روی هشت ضلعی وسط طرح نمادهای هنری از ۸ پرچم دیده می شود.این هشت پرچم معرف کشورهایی است که برای اولین بار قهرمانان بزرگی در یو اف سی معروفی کرده اند:مارک کولمَن (ایالات متحده امریکا)،کارلوس نیوتن (کانادا)،موریلو بوستامانته (برزیل)،باس روتن (هلند)،یوانا ایندژیچیک (لهستان)،آندری آرلوفسکی (بلاروس)،مایکل بیسپینگ (بریتانیا) و کانر مک گرگور (ایرلند).

در سمت چپ یک هشت ضلعی کوچک قرار دارد که نام قهرمان و کلاس وزنی او حک خواهد شد. در سمت راست یک هشت ضلعی کوچک دیگر دیده می شود که عبارت UFC WORLD CHAMPION به معنی قهرمان جهانی یو اف سی بر روی آن درج شده است.این کمربند نخستین بار به برنده مبارزه عنوان قهرمان دسته مگس وزن بین هنری سهودو و تی جی دیلاشاو اهدا خواهد شد.اگر چه برای طرح جدید یو اف سی برای کمربند قهرمانی بسیار تبلیغ شده اما بسیاری با انتقاد به آن طرح جدید را فاقد زیبایی کافی می دانند و طرح قبلی را زیباتر می دانستند.نظر شما در این رابطه چیست؟طرح جدید یو اف سی در نظر شما چگونه است؟

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.