www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 21:38 1397/10/29

رونمایی از کمربند جدید قهرمانی UFC

در آستانه رویداد UFC Fight Night 143 سازمان یو اف سی از کمربند جدید قهرمانی خود رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، همانطور که در تصویر می بینید،طرح بر روی کمربندی از جنس چرم پیاده شده که در وسط آن یک هشت ضلعی دیده می شود که در میان آن لوگوی UFC دیده می شود.در قسمت پایین آن عبارت MCMXCIII دیده می شود که به طریق عدد نویسی رومی نگاشته شده و معنای آن ۱۹۹۳ است همان سالی که سنگ بنای یو اف سی گذاشته شد.

بر روی هشت ضلعی وسط طرح نمادهای هنری از ۸ پرچم دیده می شود.این هشت پرچم معرف کشورهایی است که برای اولین بار قهرمانان بزرگی در یو اف سی معروفی کرده اند:مارک کولمَن (ایالات متحده امریکا)،کارلوس نیوتن (کانادا)،موریلو بوستامانته (برزیل)،باس روتن (هلند)،یوانا ایندژیچیک (لهستان)،آندری آرلوفسکی (بلاروس)،مایکل بیسپینگ (بریتانیا) و کانر مک گرگور (ایرلند).

در سمت چپ یک هشت ضلعی کوچک قرار دارد که نام قهرمان و کلاس وزنی او حک خواهد شد. در سمت راست یک هشت ضلعی کوچک دیگر دیده می شود که عبارت UFC WORLD CHAMPION به معنی قهرمان جهانی یو اف سی بر روی آن درج شده است.این کمربند نخستین بار به برنده مبارزه عنوان قهرمان دسته مگس وزن بین هنری سهودو و تی جی دیلاشاو اهدا خواهد شد.اگر چه برای طرح جدید یو اف سی برای کمربند قهرمانی بسیار تبلیغ شده اما بسیاری با انتقاد به آن طرح جدید را فاقد زیبایی کافی می دانند و طرح قبلی را زیباتر می دانستند.نظر شما در این رابطه چیست؟طرح جدید یو اف سی در نظر شما چگونه است؟

آخرین اخبار

گفتگوی ویدئوی امیرعلی اکبری با سایت وان چمپیونشیپ
گفتگوی ویدئوی امیرعلی اکبری با سایت وان چمپیونشیپ
اولین نبرد امیر علی اکبری (۱۰-۱) مبارز سنگین وزن ایرانی در قفس سازمان ONE Championship عصر فردا جمعه ۱۵ اسفند ۹۹ پخش خواهد شد و به همین بهانه خبرنگار سایت رسمی وان چمپیونشیپ سراغ امیر علی اکبری در سنگاپور رفته و گپ و گفت کوتاهی با او داشت.
معرفی سه کتاب ارزنده در مورد هیپنوتیزم ذن مدی تیشن
معرفی سه کتاب ارزنده در مورد هیپنوتیزم ذن مدی تیشن
در مورد نویسنده : عبدالرضا مهرگانی (بازگیر) مربی و داور درجه یک فدراسیون کونگ فو و ووشو می باشد. شروع فعالیت هنرهای رزمی ایشان از سال 1368 و در زمینه هنرهای رزمی کاربرد ذن و هیپنوتیزم در ورزش های رزمی کتاب های تالیف کرده اند و برای اولین بار در ایران کتاب کاربرد هیپنوتیزم در ورزش های رزمی را منتشر کردند و چندین جلد کتاب دیگر میز منتشر کردند.