www.khabarrazmavar.ir

سرمربی تیم ملی کاراته:

شناسه خبر : 15229 ۱۲:۵۱ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

روند خوبی برای کسب سهمیه داریم/ درگذشت نوید شوک بزرگی بود

سید شهرام هروی گفت: مسیر طولانی و در عین حال دشواری برای کسب سهمیه المپیک داریم که تیم ملی کاراته با یک روند مناسب این مسیر طی می کند.

سرمربی تیم ملی کاراته با بیان مطلب فوق به پایگاه خبری رزم آور گفت: رقابتهای کاراته وان چین همانند مراحل قبلی با حضور برخی از برترین‌های دنیا در سطح فنی خوبی برگزار شد. شنیدن خبر درگذشت ملی پوش جوان کاراته ایران در آستانه آغاز این رقابتها شوک بزرگی به تیم در شانگاهای وارد کرد، ولی خیلی زود خود را مهیای حضور در مسابقات کرده و مصمم شدیم تا با موفقیت در این مسابقات آن را به تقدیم به روح شادروان محمدی کنیم.

وی با اشاره به عملکرد اعضای تیم در این دوره از مسابقات گفت: طی دو روز اول که رقابتهای مقدماتی اوزان مختلف انجام شد، کاراته کاهای ما مبارزات خوبی به نمایش گذاشتند. حضور چهار نماینده ما در دیدار نهایی سه وزن نشان از نمایش خوبی از کاراته ایران داشت. ولی از سه مدال طلا، در روز پایانی تنها دو طلا کسب کردیم که این نمی‌تواند برای من راضی کننده باشد.

هروی افزود: کسب عنوان قهرمانی در این رقابتها بعد از مقام نایب قهرمانی در مراکش می‌تواند برای ما حائز اهمیت باشد. البته با وجود ارزش بالای این نتایج، چندان به آن دلخوش نبوده و با درس گرفتن از آن به تداوم مسیر خود با همین روند مناسب ادامه خواهیم داد. اینکه در ۵ وزن شش مدال کسب می‌کنیم، نمی‌تواند اتفاقی باشد، و این یعنی ما با برنامه و هدفمند پیش می‌رویم.

سرمربی تیم ملی کاراته در پایان با اشاره به درگذشت نوید محمدی هم گفت: خبر دردناک و تلخی را شنیدیم، از دستدادن نوید محمدی یک ضایعه بزرگ برای کاراته ایران بود که تا ساعات‌ها برای ملی پوشان حاضر در این چین باورکردنی نبود، درگذشت نوید جوان با استعداد کاراته ایران را تسلیت کرفته و برای خانواده وی از خداوند طلب صبر و آرامش دارم.

آخرین اخبار