www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۸ 1399/06/25

رقابت 96 کاراته کا در بازی‌های اروپایی 2023

با اعلام فدراسیون جهانی کاراته، این رشته ورزشی به صورت رسمی در سومین دوره بازیهای اروپایی ۲۰۲۳ حضور خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سومین دوره بازی‌های اروپایی در ۲۳ رشته ورزشی طی روزهای ۹ تا ۲۵ ژوئن ۲۰۲۳ برگزار شود و  برنامه آزمایشی این رقابت ها در حالی از سوی  کمیته المپیک اروپا منتشر شده که رشته کاراته هم در دو بخش کاتا و کومیته در تقویم این رویداد رسمی درج شده است.

سایت رسمی فدراسیون جهانی در این باره نوشت: ما متقاعد شده‌ایم که کاراته می‌تواند یکی از رشته‌های جذاب در این دوره از بازی‌ها باشد. ما با کمک کمیته برگزاری و اتحادیه کاراته لهستان به رهبری «پاول پولتوزسکی» برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این رقابتها و نمایش توانمندیهای کاراته همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

لازم به ذکر است، کاراته در دو دوره قبلی بازی‌های اروپایی، (باکو در سال ۲۰۱۵ و مینسک در سال ۲۰۱۹ ) نیز حضور داشت. در این دوره نیز ۹۶ کاراته کا به رقابت خواهند پرداخت.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.