www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 19:53 1400/03/15

رقابت های سامبو قهرمانی آسیا ؛ مدال ارزشمند نقره بر گردن سعیدی مدنی

محمد سعیدی مدنی، نماینده شایسته وزن ۸۸ کیلوگرم ایران در رقابت های سامبو قهرمانی آسیا با وجود نمایشی قابل قبول در فینال ، به مدال نقره بسنده کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابت های قهرمانی آسیا سامبو، که از روز گذشته ۱۴ خرداد ماه به میزبانی تاشکند آغاز شده بود، امروز شنبه، با برگزاری مبارزات روز دوم پیگیری شد و محمدسعیدی مدنی ، نماینده ایران در وزن ۸۸کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفت.

 وی در گام نخست، حریف قدرتمندی از قزاقستان را با اقتدار از پیش رو برداشت، سپس در دور بعد مقابل ورزشکاری از کشور افغانستان به برتری دست یافت و به جمع چهار بازیکن برتر مسابقات پیوست.

سعیدی مدنی در مرحله پای فینال، نماینده تاجیکستان را که دو مدال رقابت های قهرمانی جهان در کارنامه دارد، نیز مغلوب قدرت بدنی بالای خود کرد و جواز حضور در فینال را به دست آورد.

نماینده وزن ۸۸ کیلوگرم ایران مقابل نماینده ازبکستان ، در مرحله فینال نیز مبارزه ای تماشایی داشت اما در نهایت باخت را پذیرفت و به نشان ارزشمند نقره این دوره از رقابت ها دست یافت.

آخرین اخبار

پایان غم‌انگیز تکواندوی ایران در المپیک توکیو/ ثبت ضعیف‌ترین نتیجه تاریخ بدون مدال
پایان غم‌انگیز تکواندوی ایران در المپیک توکیو/ ثبت ضعیف‌ترین نتیجه تاریخ بدون مدال
میرهاشم حسینی با شکست از حریف کره‌ای شانس رسیدن به دیدار رده بندی را از دست داد تا تکواندوی ایران بدون مدال به کار خود در المپیک توکیو پایان دهد و ضعیف ترین نتیجه تکواندوی ایران در ادوار المپیک ثبت شود.