www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۲۸ 1396/03/01

رضا مددی مهمان ناخوانده UFC Fight Night 109

رضا مددی فایتر ایرانی دسته سبک وزن UFC در روزهای باقیمانده تا رویداد UFC Fight Night 109 برای مبارزه در این مسابقات دعوت شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مهمترین مبارزه این مسابقات نبرد مابین الکساندر گوساتفسون و گلاور تکسیرا در دسته نیمه سنگین وزن خواهد بود، مبارزه ای که ابتدا قرار بود در UFC Fight Night 69 و در سال ۲۰۱۵ شکل بگیرد که البته به دلیل آسیب دیدگی گوستافسون کنسل شد و سرانجام به این رویداد انتقال یافت.

اما برای ما مهمترین اتفاق حضور رضا مددی فایتر ایرانی در این رویداد است. مددی پیش از این از تمایلش برای حضور در این مسابقات سخن گفته بود و خواهان این بود تا در برابر دیدگان هوادارنش در استکهلم مبارزه کند و سرانجام بخت با او یار شد و در حالی که UFC هیچ برنامه ای برای جای دادن نام او در لیست مبارزات این رویداد نداشت اما به دلیل آسیب دیدگی “مایبرک تایسوموف” آنها از رضا مددی دعوت کردند تا به جای او در این مسابقات حاضر شود. حریف مددی فایتری ۲۸ ساله اهل برزیل به نام “ژواکیم سیلوا” می باشد،سیلوا دارای کمربند مشکی جوجیتسو برزیلی است و از سال ۲۰۱۰ در چرخه حرفه ای MMA حضور دارد، او دارای رکورد ۹ پیروزی از ۹ مبارزه است و مبارزه اش در برابر مددی سومین مبارزه او در سازمان UFC خواهد بود.هر نتیجه ای در این مبارزه تاثیر بسیاری بر آینده مددی خواهد داشت زیرا پیروزی در این مبارزه امکان ادامه حضورش در UFC را فراهم خواهد کرد و نتیجه نگرفتن در این مبارزه نیز تصمیم مددی برای اعلام بازنشستگی را تقویت خواهد کرد.در هر صورت لیست مبارزات این رویداد بدین شرح است:

مبارزات مقدماتی شماره یک:

سبک وزن: مارسین هلد با دمیر هادزویچ
ولترویت: درن تیل با یسین آیاری

مبارزات مقدماتی شماره دو:

ولترویت: نیکو میوسوک با بویان ولیچکوویچ
سبک وزن: رضا مددی با ژواکیم سیلوا
میان وزن: ترور اسمیت با کریس کموزی
خروس وزن: پدرو منهز با دیمین استاسیاک

مبارزات اصلی:

میان وزن: جک هرمنسون با الکس نیکولسون
ولترویت: الیور انکمپ با نورالدین طالب
ولترویت: عبدالرزاق الحسن با عمری اخمدوف
ولترویت: پیتر سوبوتا با بن ساندرز
نیمه سنگین وزن: ولکان اوزدمیر با میشا کیرکنوف
نیمه سنگین وزن: الکساندر گوستافسون با گلاور تکسیرا

این رویداد در تاریخ ۷ خرداد ۹۶ (۲۸ می ۲۰۱۷) و در سالن “اریکسون گلوب” شهر استکهلم پایتخت سوئد برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار