www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۰ 1396/01/10

رضا مددی به دنبال خداحافظی

رضا مددی فایتر ایرانی-سوئدی سبک وزن UFC در اندیشه بازنشستگی در سوئد است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ماه های اخیر خبر بازنشستگی چند فایتر یو اف سی منتشر شد و به دنبال این تصمیمات گویا رضا مددی نیز در اندیشه خداحافظی از دنیای قفس است. او پس از شکست در برابر جو دافی ایرلندی در رویداد UFC Fight Night 107 لندن پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد تصمیم بازنشستگی در رویداد آینده این سازمان که در استکهلم برگزار خواهد شد را دارد.

رضا در این باره گفت: “همانطور که می دانید هر روزی که می گذرد جوانتر نمی شویم. بیش از ده سال است که در این ورزش هستم و شانس داشتم تا در برابر بهترین فایترهای دنیا مبارزه کنم”.

او در پست اینستاگرامی خود چنین نوشت: “هر داستان خوبی یک پایان دارد و من یک آرزو دارم. آرزویم انجام آخرین مبارزه و بیستمین مبارزه ام در رویداد UFC استکهلم،شهر من و در برابر دیدگان هم شهری هایم است”.

در صورت نظر مثبت UFC ، رضا مددی آخرین مبارزه اش را در تاریخ یکشنبه ۷ خرداد ۹۶ (۲۸ می ۲۰۱۷) و در سالن “اریکسون گلوب” شهر استکهلم برگزار خواهد کرد. در رویدادی که الکساندر گوستافسون مدعی دسته نیمه سنگین وزن و هم تیمی مددی نیز در برابر گلاور تکسیرا مبارزه خواهد کرد.

آخرین اخبار