www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 19:59 1400/03/19

رسمی: اووریم به سازمان گلوری پیوست!

آلیستر اووریم مبارز پیشین UFC با امضای قراردادی به طور رسمی به برترین سازمان کیک بوکسینگ حال حاضر دنیا پیوست.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، آلیستر اووریم فایتر کهنه کار هلندی که یکی از پرافتخارترین و بزرگترین اسامی در دنیای ورزش های مبارزه ای است با امضای قراردادی رسماً به سازمان GLORY Kickboxing پیوست.

اووریم ۴۱ ساله پس از قطع همکاری با UFC با پیشنهادات متعددی مواجه شد و در نهایت تصمیم گرفت بار دیگری به رینگ کیک بوکسینگ جایی که ایستگاه شروع دوران حرفه ایش بود بازگردد، آن هم در بزرگترین سازمان کیک بوکسینگ حال حاضر دنیا یعنی گلوری.

آلیستر به جز موفقیت هایی که در ورزش هنرهای رزمی ترکیبی داشت که حاصلش قهرمانی در سازمان هایی چون DREAM و STRIKE FORCE بود، سال ۲۰۱۰ هم موفق شد فاتح بزرگترین مسابقات کیک بوکسینگ آن دوران یعنی K-1 بشود. او در آن سال با کنار زدن تایرون اسپونگ، گوکان ساکی و پیتر آرتز کمربند قهرمانی فینال مسابقات K-1 WORLD GP 2010 را به دست آورد و پس از آن راهی UFC شد که البته هیچگاه نتوانست کمربند قهرمانی آن را به دست آورد و حالا بعد از یازده سال او به دنیای رینگ باز می گردد تا با سنگین وزن های بزرگی چون: ریکو ورهوون، بدر هاری، جمال بن صدیق، بنجامین آدگبویی و … به مبارزه بپردازد.

قرارداد اووریم چندین ساله خواهد بود و اگرچه از اولین حریف او در گلوری سخنی به میان نیامده ولی احتمال می رود او اواخر سال ۲۰۲۱ اولین مبارزه خود در GLORY را انجام دهد.

آخرین اخبار

حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
حسینی: در المپیک احساس تنهایی می‌کردم!
چهره المپیکی تکواندوی ایران و دارنده مدال نقره جهان و طلای بازی‌های آسیایی، با تمجید از سطح فنی بالای یوسف کرمی گفت: امیدوارم او به کادر فنی تیم ملی تکواندو اضافه شود.