www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۷ 1393/12/12

رای گیری به پایان رسید: حمیدرضا قلی پور رزمی کار برتر سال 93

انتخاب بهترین رزمی کار سال که با گزینش 12 رزمی کار در مرحله اول آغاز و از 10 دی ماه با رای گیری مستقیم از علاقمندان ادامه یافته بود، 10 اسفند ماه به پایان رسید و با نظر شما حمیدرضا قلی پور(ووشو) با کسب 461 رای رتبه نخست را به خود اختصاص داد. به گزارش […]

انتخاب بهترین رزمی کار سال که با گزینش 12 رزمی کار در مرحله اول آغاز و از 10 دی ماه با رای گیری مستقیم از علاقمندان ادامه یافته بود، 10 اسفند ماه به پایان رسید و با نظر شما حمیدرضا قلی پور(ووشو) با کسب 461 رای رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش “رزم نیوز” ، پس از قلی پور ، محسن صیفی(ووشو) با کسب 380 رای در رتبه دوم و حمیده عباسعلی(کاراته) با کسب 256 رای در رتبه سوم ایستادند.

البته رای گیری برای انتخاب بهترین رزمی کار سال، امسال با حاشیه های تلخ و شیرینی هم همراه بود. جزئیات آنچه درجریان این رای گیری گذشت را می توانید در ویژه نامه نوروز ماهنامه رزم آور که در هفته پایانی ماه جاری منتشر خواهد شد مطالعه بفرمایید.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.