www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۳ 1396/12/02

دیوید بِناویدِز ستاره بی شکست بوکس + فیلم

اِل باندرا روخا جوان همچنان روی نوار پیروزی!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دیوید بناویدز ستاره ۲۱ ساله مکزیکی-امریکایی و قهرمان دسته فوق میان وزن WBC بوکس جهان با پیروزی بر رونالد گاوریل برای نخستین بار از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.
بناویدز از سه سالگی زیر نظر پدرش خوزه بناویدز سینیور بوکس را آموزش دید و رکورد آماتور ۱۵ پیروزی از ۱۵ مبارزه را برای خود ثبت کرد و در هفده سالگی نخستین مبارزه حرفه ای خود را انجام داد و روز به روز پیشرفت چشمگیری را از خود به نمایش گذاشت.پس از تسلیم کمربند قهرمانی فوق میان وزن WBC توسط بادو جک،بناویدز و رونالد گاوریل رومانیایی سپتامبر ۲۰۱۷ برای به دست آوردن این عنوان با ارزش به مصاف یکدیگر رفتند که پس از دوازده راند مبارزه بناویدز جوان با رای نامتحد داوران موفق شد قهرمانی این دسته را جشن بگیرد و تبدیل به جوانترین قهرمان این دسته در تاریخ شود!
ال باندرا روخا (لقب بناویدز به معنای پرچم سرخ) شنبه شب گذشته در نخستین مبارزه دفاع از عنوان قهرمانی خود بار دیگر به مصاف رونالد گاوریل رفت و این بار با رای متحد داوران فاتح مبارزه شد.
بناویدز با ۲۱ سال سن رکورد دیدنی ۲۰ پیروزی از ۲۰ مبارزه را در در کازنامه خود دارد که ۱۷ پیروزی از این تعداد با ناک اوت همراه بوده است.بدون شک او ستاره و استعدادی بزرگ در دنیای بوکس خواهد بود و از او بیشتر هم خواهیم شنید.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
خط و نشان جیک برای دانا
خط و نشان جیک برای دانا
جیک پاول برای دانا وایت پیغام فرستاد ! هرکی بفرستی ، هر کدوم از فایترهای MMA رو می‌زنم پاره می کنم !