www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۹:۲۴ 1401/11/18

دیدار صدیقی با وزیر ورزش و جوانان/ سجادی: وزارت ورزش حامی ووشو است

رئیس فدراسیون ووشو روز گذشته با حضور وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو عصر روز گذشته( دوشنبه – 17 بهمن ماه) با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو‌ کرد. در این نشست پیرامون موضوعات مالی، برنامه‌های آتی ووشو و اقدامات انجام شده، صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.

در این دیدار صمیمی، حمید سجادی با بیان اینکه ووشو و‌ کوراش اهمیت بالایی برای ورزش‌ کشور دارند، گفت: فدراسیون ووشو می‌تواند تاثیر بسزایی در رده کاروان کشورمان در بازی‌های آسیایی داشته باشد. از این رو ما در وزارت ورزش و جوانان همواره حامی ووشو بوده و در کنار این فدراسیون هستیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: فدراسیون ووشو طی این مدت نتایج خوبی کسب کرده و باعث بالا رفتن پرچم کشورمان در عرصه‌های بین‌الملی شده است. به درخشش این دو رشته یعنی ووشو و کوراش در بازی‌های آسیایی امیدواریم. همچنین به زودی تفاهم‌نامه مالی فدراسیون ووشو و وزارت ورزش امضا خواهد شد و تمام قد از این فدراسیون حمایت خواهیم کرد.

در این دیدار علاوه بر سجادی و صدیقی، حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغى نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان استان لرستان در مجلس شوراى اسلامى و حسن کوه‌کمرى از پیشکسوتان ووشو حضور داشتند.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
تلاش ۱۳ بوکسور برای رسیدن به رینگ جهانی
پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس برگزار و در نهایت ۱۳ مشتزن در اردو باقی ماندند که از میان این نفرات، ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص خواهد شد.