www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۱۷ 1401/10/20

دیدار سرپرست فدراسیون بوکس با وزیر ورزش/ موافقت سجادی با احداث خوابگاه بوکس

سرپرست فدراسیون بوکس و مدیر تیم‌های ملی در دیداری صمیمی با وزیر ورزش و جوانان به گفت‌وگو پرداختند.

 به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سیدروح‌اله حسینی سرپرست فدراسیون به همراه سیدابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی بوکس عصر روز گذشته (دوشنبه – ۱۹ دی‌ماه) با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دیدار و به بیان مسائل و مشکلات این رشته المپیکی پرداختند.

در ابتدای این دیدار حسینی گزارشی از اقدامات ۴۰ روزه خود از زمانی که سرپرستی فدراسیون را برعهده گرفته است، ارائه داد و از موانع و مشکلاتی که در مسیر این رشته وجود دارد، صحبت کرد.

در ادامه پیرو هماهنگی‌هایی که در دیدار روز گذشته صورت گرفت وزیر ورزش و جوانان موافقت خود را مبنی بر احداث خوابگاه بوکس در سالن شماره ۹ (سالن بوکس حاج احمد ناطق نوری) مجموعه ورزشی انقلاب اعلام کرد و مقرر شد این اقدام توسط سرپرست فدراسیون پیگیری و صورت پذیرد.

همچنین دستورات اولیه در خصوص اضافه شدن بخشی از سالن مذکور که پیش از این در اختیار فدراسیون بوکس بود اما هم اکنون فدراسیون کاراته از آن  در حال استفاده می‌باشد، داده شد و قرار است این بخش نیز  به منظور آماده‌سازی هرچه بهتر ملی‌پوشان برای حضور در رویدادهای پیش‌رو تجهیز شود.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.