www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۱۰ 1401/07/20

دیدار رسمی میراسماعیلی با روسای فدراسیون جهانی و اتحادیه جودو آسیا

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان، پس از سفر به ازبکستان با روسای فدراسیون جهانی و اتحادیه جودو آسیا دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان برای مذاکره با مسئولان فدراسیون جهانی، روز گذشته(سه شنبه 19 مهرماه) راهی ازبکستان شد و پس از رسیدن به شهر تاشکند با رئیس فدراسیون جهانی و رئیس اتحادیه جودو آسیا دیدار و گفت و گو کرد.

میراسماعیلی در چارچوب برگزاری مسابقات جهانی جودو با ماریوس ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو و عبید العنزی رئیس اتحادیه جودو آسیا جلسه ای دو ساعته را در هتل هیلتون شهر تاشکند برگزار کرد.

طرفین در این جلسه توافقات و مذاکرات بسیار خوب و مثبتی  را داشتند و در نهایت تصمیمات مثبتی را برای آینده جودو ایران گرفتند.

 

لازم به ذکر است، میراسماعیلی پس از بازگشت به ایران، خروجی گفت و گو و مذاکره را به اطلاع مسئولان ورزش کشور خواهد رساند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.