www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۳ 1400/04/01

دکتر علی نژاد: وزارت ورزش و جوانان از عملکرد فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی رضایت دارد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه امروز فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی، از عملکرد این فدراسیون ابراز رضایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دکتر مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه امروز فدراسیون گفت: برگزاری مجمع همزمان با ولادت باسعادت امام رضا (ع) را به فال نیک می گیرم. گزارش حسابرسی فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی نسبت به سال قبل تفاوت چشمگیری داشته و این موضوع نشان می دهد که مدیریت فدراسیون در سالی که گذشت بسیار عملکرد خوبی داشته که توانسته است نظم و انضباط خوبی را در فدراسیون ایجاد کند.

وی افزود: یوسف بهتری و همکارانشان در فدراسیون سالها تجربه فعالیت در رشته رزمی داشته اند و به کمک همین تجربه توانسته اند رونق مجددی به فدراسیون بدهند و باوجود مشکلات و آسیب هایی که کرونا ایجاد کرد، به ویژه برای رشته های ورزشی پربرخورد مثل ورزش های رزمی خوشبختانه فعالیت ها قطع نشد و روز به روز نیز بر حجم فعالیت ها افزوده می شود.

دکتر علی نژاد اظهار کرد: بدون شک مدیریت کردن فدراسیونی با تعداد بالغ بر 130 رشته تحت پوشش، که هر کدام از آنها علاقه مند به توسعه رشته خود هستند و پاسخگویی به نیاز هرکدام از آنها کار دشواری است اما خداراشاکریم که مسئولان فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی شرایط خوبی را فراهم کرده اند.

وی در ادامه گفت: زمینی برای احداث ورزشگاه مخصوص خانواده رزمی، از سوی وزارت ورزش و جوانان در اختیار فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی قرار گرفته است که بعد از گذراندن مراحل پایانی اداری آن، فکر می کنم مراسم کلنگ زنی تا یک ماه آینده برگزار شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به موفقیت سامبو در رقابت های قهرمانی آسیا تاشکند هم اشاره کرد: فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی توفیقات خوبی را در حوزه بین الملل داشته است که از جمله آن می توانم به کسب مدال نقره رقابت های قهرمانی آسیا، انتخاب عباسعلی اکبری به عنوان نایب رئیس اتحادیه سامبو آسیا و رضا نصیری نژاد به عنوان عضو هیئت رئیسه اتحادیه سامبو آسیا اشاره کنم، این موضوع نشان می دهد فدراسیون از رشته هایی که جنبه های بین المللی دارند حمایت می کند و به طور قطع در آینده هم شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود، به طور کلی باید بگویم که وزارت ورزش و جوانان از عملکرد فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی راضی است و امیدواریم با حمایت های این وزارتخانه در آینده شرایط بهتری را نیز شاهد باشیم.

آخرین اخبار