www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15:50 1399/03/07

دکتر در سیبل کودک قاتل!

سیتیچای بی صبرانه خواهان یک مبارزه برابر پتروسیان است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سیتیچای سیتسونگپینونگ قهرمان سابق دسته سبک وزن (۷۰ کیلوگرم) سازمان GLORY مدتی قبل با امضای قراردادی به سازمان ONE Championship پیوست. با این انتقال مبارزات دسته ۷۰ کیلوگرم سازمان وان چمپیونشیپ بسیار دیدنی تر خواهد بود و به طور قطع می توان گفت که در حال حاضر بیشترین فایترهای مدعی دسته ۷۰ کیلوگرم جهان در اختیار سازمان آسیایی وان چمپیونشیپ قرار دارند.

با پیوستن کودک قاتل تایلندی به وان چمپیونشیپ بحث و گفتگو درباره ایده یک مبارزه بین او و جورجیو پتروسیان فاتح تورنمنت جایزه بزرگ سال قبل بسیار داغ شده و خود سیتیچای هم از تمایلش برای این نبرد صحبت کرده.

“از وقتی من با وان چمپیونشیپ قرارداد امضا کردم، بسیاری از طرفداران چشمشان را به من دوخته اند و می خواهند که من با پتروسیان مبارزه کنم. من پیش از این با بسیاری از کیک بوکسرها مبارزه کردم که برخی از آنها برایم خسته کننده بودند. اما در مورد پتروسیان من تا کنون مبارزه ای با او نداشته ام. من در هر جایی به دنبالش بوده ام اما به نظر می رسد که او همیشه از من فرار می کند.”

سیتیچای اولین بار در سال ۲۰۱۳ و در اولین تجربه مبارزه کیک بوکسینگ خود که در میلان ایتالیا بود پتروسیان را از نزدیک دید. جایی که او در بخش مقدماتی آن مسابقات مبارزه می کرد ولی دکتر در تیتر مبارزات آن رویداد بود و سیتیچای با دیدن مبارزه پتروسیان سبک مبارزه او را پسندید.

“وقتی من هنوز کیک بوکسر سرشناسی نبودم، در شهر او مبارزه داشتم. من مبارزه او را دیدم و با خودم گفتم وای چقدر جالب مبارزه می کند. او کیک بوکسری فوق العاده، باهوش و زیرک است.”

آخرین اخبار

پدر حبیب فوت شد!
پدر حبیب فوت شد!
عبدالمناپ نورماگومدوف به دلیل عوارض بیماری کووید ۱۹ درگذشت.