www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۰ 1399/03/07

دکتر در سیبل کودک قاتل!

سیتیچای بی صبرانه خواهان یک مبارزه برابر پتروسیان است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سیتیچای سیتسونگپینونگ قهرمان سابق دسته سبک وزن (۷۰ کیلوگرم) سازمان GLORY مدتی قبل با امضای قراردادی به سازمان ONE Championship پیوست. با این انتقال مبارزات دسته ۷۰ کیلوگرم سازمان وان چمپیونشیپ بسیار دیدنی تر خواهد بود و به طور قطع می توان گفت که در حال حاضر بیشترین فایترهای مدعی دسته ۷۰ کیلوگرم جهان در اختیار سازمان آسیایی وان چمپیونشیپ قرار دارند.

با پیوستن کودک قاتل تایلندی به وان چمپیونشیپ بحث و گفتگو درباره ایده یک مبارزه بین او و جورجیو پتروسیان فاتح تورنمنت جایزه بزرگ سال قبل بسیار داغ شده و خود سیتیچای هم از تمایلش برای این نبرد صحبت کرده.

“از وقتی من با وان چمپیونشیپ قرارداد امضا کردم، بسیاری از طرفداران چشمشان را به من دوخته اند و می خواهند که من با پتروسیان مبارزه کنم. من پیش از این با بسیاری از کیک بوکسرها مبارزه کردم که برخی از آنها برایم خسته کننده بودند. اما در مورد پتروسیان من تا کنون مبارزه ای با او نداشته ام. من در هر جایی به دنبالش بوده ام اما به نظر می رسد که او همیشه از من فرار می کند.”

سیتیچای اولین بار در سال ۲۰۱۳ و در اولین تجربه مبارزه کیک بوکسینگ خود که در میلان ایتالیا بود پتروسیان را از نزدیک دید. جایی که او در بخش مقدماتی آن مسابقات مبارزه می کرد ولی دکتر در تیتر مبارزات آن رویداد بود و سیتیچای با دیدن مبارزه پتروسیان سبک مبارزه او را پسندید.

“وقتی من هنوز کیک بوکسر سرشناسی نبودم، در شهر او مبارزه داشتم. من مبارزه او را دیدم و با خودم گفتم وای چقدر جالب مبارزه می کند. او کیک بوکسری فوق العاده، باهوش و زیرک است.”

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.