www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11:54 1398/07/21

دو پیروزی و یک شکست سهم ایرانی ها در قفس مسکو !

حسن یوسفی و محمد هیبتی حریفان خود را بردند، علی یوسفی نتیجه را به حریف روس خود واگذار کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رویداد Fight Nights Global 94 دیشب به میزبانی سالن Irina Viner-Usmanova شهر مسکو روسیه برگزار شد.

رویدادی شامل ۱۲ مبارزه که از این تعداد سه مبارزه برای ما دارای اهمیت خاصی بود.

در اولین مبارزه حساس برای ما از وزن ۷۰/۳ کیلوگرم محمد هیبتی موفق شد پس از سه راند مبارزه با رای غیر متحد داوران بر فیلیپ کوسیرِف از روسیه پیروز شود و رکورد خود را به ۲-۰ برساند.

در دیگر مبارزه حساس برای ما از وزن ۶۱/۲ کیلوگرم علی یوسفی با شارمضان چوپانوف به مبارزه پرداخت که پس از سه راند مبارزه این مبارز روس بود که با رای متحد داوران به برتری دست یافت. علی یوسفی با این شکست رکوردش به ۸-۷ تنزل پیدا کرد.

اما در نبرد پیش از مبارزه اصلی این رویداد و از وزن ۹۳ کیلوگرم حسن یوسفی با دمیتری اسمولیاکوف به مبارزه پرداخت که پس از سه راند مبارزه این مبارز ایرانی بود که با رای متحد داوران به برتری دست یافت. حسن یوسفی با این برد رکوردش را به ۵-۴-۱ بهبود بخشید.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.