www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۵ 1398/01/17

دو مبارزه قهرمانی در GLORY 65 اُترخت!

سومین دوئل پریرا-ویلنیس و پنجمین مصاف سیتیچای-گریگوریان تیتر مبارزات GLORY 65 را رقم خواهد زد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پس از انتظاری تقریباً طولانی سازمان “گلوری کیک بوکسینگ” برنامه رویداد بعدی خود را اعلام کرد.

بر این اساس رویداد GLORY 65 جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ (۱۷ مِی ۲۰۱۹) و به میزبانی سالن “سنترال استودیوس” شهر اُترخت برگزار خواهد شد.

در تیتر این رویداد الکس پریرا فایتر برزیلی و قهرمان دسته میان وزن گلوری که اخیراً قرارداد جدیدی با گلوری امضا کرد برای پنجمین دفاع از کمربند قهرمانی خود قدم به رینگ خواهد گذاشت. حریف پریرا در این رویداد جیسون ویلنیس هلندی قهرمان سابق این دسته و نفر سوم جدول مدعیان قهرمانی است که سابقه دوبار نبرد برابر پریرا را دارد و هر دوبار موفق شده قهرمان برزیلی را شکست دهد و مبارزه سوم آنها از هر جهت حساس و دیدنی خواهد بود.
در دیگر مبارزه مهم این رویداد هم سیتیچای سیتسونگ پینونگ قهرمان دسته سبک وزن گلوری برای هفتمین دفاع از کمربند قهرمانی خود وارد رینگ می شود. حریف “کودک قاتل” تایلندی در این رویداد کسی نیست جز مارات گریگوریان ارمنستانی! سیتیچای و مارات تاکنون چهار بار سابقه تقابل داشته اند که هر چهار بار این سیتیچای بود که برنده میدان بوده و پنجمین نبرد آنها در GLORY 65 رخ خواهد داد.

آخرین اخبار