www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:55 1399/05/11

دو ماه تا بازگشت GLORY !

گلوری بزرگترین مسابقات تاریخ کیک بوکسینگ را در ماه دسامبر برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان گلوری کیک بوکسینگ با انتشار بیانیه ای رسمی از سرگیری مجدد رویدادهایش خبر داد. بر این اساس آنها قصد دارد تا دو رویداد GLORY 76 و GLORY 77 را در دو روز پیاپی در تاریخ های جمعه ۱۱ مهر و شنبه ۱۲ مهر به میزبانی هلند برگزار کند.
در تیتر گلوری ۷۶ یک تورنمنت ۴ نفره مدعیان میان وزن با حضور: یُسری بِلگاری، ماتی پِناز، اِرطُغرل بایراک و اُلریک بوکِمِه برگزار خواهد شد و فاتح این تورنمنت در آینده برای تصاحب عنوان قهرمانی به مصاف الکس پریرا مدافع عنوان قهرمانی خواهد رفت‌‌.
در رویداد گلوری ۷۷ هم سدریک دومبه قهرمان دسته ولترویت به مصاف یکی از مدعیان این دسته خواهد رفت که به زودی نامش را اعلام خواهند کرد. تا پیش از این قرار بود مورثل گرونهارت قهرمان موقت این دسته حریف دومبه باشد. در سایر مبارزات این رویداد هاروت گریگوریان با یوهان کانگالو مبارزه می کند و تیجانی بزتاتی با ایتای گرشون نبرد خواهد داشت. آنتونیو پلازیبات، آرکادیوش وِزوسِک، دی آنجلو مارشال و مارتین پاکاس هم در این رویداد حضور خواهند داشت.
همچنین گلوری قصد دارد تا در ماه دسامبر ۲۰۲۰ (آخرین ماه میلادی سال) بزرگترین رویداد تاریخ کیک بوکسینگ را برگزار نماید. ریکو ورهوون، بدر هاری و جمال بن صدیق در یک شب در تیتر این رویداد حضور خواهند داشت. علاوه بر قهرمانی سنگین وزن چهار مبارزه عنوان قهرمانی در آن شب برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر به زودی منتشر می شود.

.

آخرین اخبار