www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۷ 1398/05/31

دو روز تا بازگشت قهرمان ایرانی به رینگ!

سینا کریمیان در یک سوپر فایت با آیتاکا ریو ژاپنی مبارزه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد K-1 WORLD GP 2019 شنبه ۲ شهریور ۹۸ (۲۴ آگوست ۲۰۱۹) در سالن Edion Arena شهر اوساکا ژاپن برگزار می شود. سالنی که در سال ۱۹۸۷ افتتاح گردید و گنجایش استانداردش ۸۰۰۰ نفری است اما در زمان میزبانی از رویدادهای این چنینی با اضافه کردن صندلی ها ظرفیتش بیشتر هم خواهد شد. درب های ورزشگاه از ساعت ۱۳:۰۰ به وقت محلی بر روی تماشاگران گشوده خواهد شد و مسابقات از ساعت ۱۵:۰۰ آغاز خواهد شد. قیمت بلیط این رقابت ها از ۷ هزار ین تا ۱۰۰ هزار ین ژاپن بسته به محل استقرار تماشاگران متفاوت است.

از نکات حاشیه ای که بگذریم سینا کریمیان که اکنون کمربند قهرمانی دسته ۹۰ کیلوگرم سازمان K-1 را یدک می کشد، در هشتمین مبارزه شب از بخش مبارزات اصلی وارد رینگ مبارزه خواهد تا با آیتاکا ریو از ژاپن مبارزه کند. نبردی که اگرچه همانند مبارزات بر سر کمربند قهرمانی حساس نیست ولی برای کریمیان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که او در جایگاه یک قهرمان خواهان شکست در قلمرو خود نیست!

مجموعه رزم آور در تلاش است تا مقدمات پخش زنده و مستقیم مبارزه سینا کریمیان در این مسابقات را برای شما مخاطبین عزیز فراهم نماید.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.