www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15:27 1398/05/31

دو روز تا بازگشت قهرمان ایرانی به رینگ!

سینا کریمیان در یک سوپر فایت با آیتاکا ریو ژاپنی مبارزه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد K-1 WORLD GP 2019 شنبه ۲ شهریور ۹۸ (۲۴ آگوست ۲۰۱۹) در سالن Edion Arena شهر اوساکا ژاپن برگزار می شود. سالنی که در سال ۱۹۸۷ افتتاح گردید و گنجایش استانداردش ۸۰۰۰ نفری است اما در زمان میزبانی از رویدادهای این چنینی با اضافه کردن صندلی ها ظرفیتش بیشتر هم خواهد شد. درب های ورزشگاه از ساعت ۱۳:۰۰ به وقت محلی بر روی تماشاگران گشوده خواهد شد و مسابقات از ساعت ۱۵:۰۰ آغاز خواهد شد. قیمت بلیط این رقابت ها از ۷ هزار ین تا ۱۰۰ هزار ین ژاپن بسته به محل استقرار تماشاگران متفاوت است.

از نکات حاشیه ای که بگذریم سینا کریمیان که اکنون کمربند قهرمانی دسته ۹۰ کیلوگرم سازمان K-1 را یدک می کشد، در هشتمین مبارزه شب از بخش مبارزات اصلی وارد رینگ مبارزه خواهد تا با آیتاکا ریو از ژاپن مبارزه کند. نبردی که اگرچه همانند مبارزات بر سر کمربند قهرمانی حساس نیست ولی برای کریمیان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که او در جایگاه یک قهرمان خواهان شکست در قلمرو خود نیست!

مجموعه رزم آور در تلاش است تا مقدمات پخش زنده و مستقیم مبارزه سینا کریمیان در این مسابقات را برای شما مخاطبین عزیز فراهم نماید.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.