www.khabarrazmavar.ir

لیگ جهانی کاراته- مسکو

شناسه خبر : 16748 ۱۶:۰۷ ۱۳۹۸/۰۷/۱۴

دومین طلای تیم ملی بانوان ایران را «علیپور» بر گردن آویخت

رزیتا علیپور با برتری مقابل رقیب کانادایی به نشان طلا دست یافت تا پرونده تیم بانوان ایران در ششمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته با دو مدال طلا بسته شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، برای کسب مدال طلای وزن ۶۱- کیلوگرم زنان رزیتا علیپور به مصاف «هانا جوما» از کانادا رفت و با کسب پیروزی یک بر صفر در این مبارزه به نشان طلا دست یافت تا تیم بانوان ایران با دو طلا بهترین عملکرد را در بین تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات داشته باشد.

وی با برتری مقابل «نینا رادینویچ» از سوئیس، «جوانا رکویچ» از صربستان، «لائورا سیورت» از فرانسه، «بیتسام سادینی» از مراکش و «جیانا لطفی» از مصر به دیدار پایانی راه پیدا کرده بود.

برای تیم اعزامی کشورمان تاکنون سارا بهمنیار و رزیتاعلیپور دو مدال طلا و بهمن عسگری یک نشان برنز کسب کرده اند. طراوت خاکسار و حمیده عباسعلی هم از دست یابی به مدال بازماندند.

ضمن اینکه تیم کشورمان شانس کسب دو مدال طلای دیگر توسط  ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده را دارد.

این دوره از مسابقات با حضور  ۶۴۲ کاراته کا از ۸۵ کشور در سالن ورزشی «جورجیفسکی» شهر مسکو جریان دارد و عصر امروز به پایان می رسد.

آخرین اخبار

آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
آخرین بوکسور ایران یک قدم تا فینال
محمد پارسایی آخرین نماینده بوکس ایران در چارچوب مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا امروز در نیمه نهایی به مصاف نماینده تاجیکستان خواهد رفت.
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
انتقام یا تکرار؟ + فیلم
کمتر از دو ماه تا برگزاری مبارزه دیدنی قهرمانی سنگین وزن جهان بین آنتونی جاشوا و اندی رویز فاصله داریم.