www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۱۳ 1398/01/24

دنیا شوکه نشد!

لوماچنکو در راند چهارم برابر کرولا کار را یکسره کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سالن Staples Center لُس آنجلس بامداد شنبه میزبان یکی از رویدادهای مهم بوکس در سال ۲۰۱۹ بود. جایی که واسیل لوماچنکو قهرمان اوکراینی بوکس و دارنده عناوین WBA و WBO دسته سبک وزن جهان برای دفاع از کمربندهای خود به مصاف آنتونی کرولا بریتانیایی رفت که قبل از مبارزه مدعی بود که با پیروزی بر لوما در شب مبارزه دنیا را شوکه خواهد کرد اما در عمل این اتفاق رخ ندود و لوماچنکو در راند چهارم با هوک راست او را ناک اوت کرد.
ماشین ضربات لوماچنکو از راند دوم به بعد کم کم روشن شد و در ثانیه های پایانی راند سوم با ضربات ترکیبی و سریع خود که سر و صورت کرولا را هدف گرفته بود داور رینگ “جک ریس” را مجبور کرد که شمارش ناک دان را آغاز کند اما کرولا به هر زحمتی بود خود را جمع و جور کرد تا به مبارزه ادامه دهد و در همین لحظه زنگ پایان راند به صدا درآمد تا خوش شانسی به بوکسر بریتانیایی رو کند.
اما گویا خوش شانسی همان لحظات اندک استراحت بین راند سوم و چهارم بود و با به صدا درآمدن زنگ شروع راند چهارم لوماچنکو برای پایان کار آنتونی کرولا با تمام قوا حمله ور شد و با حرکات و ضربات سریع خود که در نهایت به یک هوک سنگین ختم شد کار را یک سره کرد و کرولا را ناک اوت کرد تا سیزدهمین پیروزی و دهمین پیروزیِ با ناک اوت خود را جشن بگیرد.
پس از پایان مبارزه لوماچنکو بار دیگر از تمایلش برای رویارویی با مایکی گارسیا قهرمان کنونی WBC سبک وزن سخن گفت و او را به مبارزه دعوت کرد اما باید منتظر ماند و دید که گارسیا که اخیراً در ۱۴۷ پوند (ولترویت) با ارول اسپنس جونیور مبارزه کرد به دسته پایین تر یعنی ۱۳۵ پوند (سبک وزن) باز خواهد گشت یا نه؟! در صورتی که این اتفاق رخ ندهد لوماچنکو می تواند با قهرمان سبک وزن IBF یعنی ریچارد کامی رویارویی پرهیجانی داشته باشد.

آخرین اخبار