www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۹ 1399/10/28

دعوت ۸ بوکسور به تیم ملی پیش از اردوی‌ مشترک با سوریه

کادرفنی تیم ملی بوکس ایران، پیش از برگزاری اردوی مشترک با سوریه در تهران ۸ بوکسور را به اردوی دو هفته‌ای دعوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه تمرینات تیم ملی بوکس بزرگسالان برای حضور موفق در رقابت‌های انتخابی المپیک‌ جهانی به میزبانی فرانسه، با تصمیم سرمربی و کادرفنی ۸ بوکسور به دور هفتم اردوها دعوت شدند. بوکسورهای ایران پس از این اردو با تیم ملی روسیه اردوی مشترک برگزار می‌کنند.

با تصمیم علیرضا استکی، اسامی ۸ بوکسور دعوت شده به شرح زیر است:

۱- امید احمدی‌صفا

۲- دانیال شه‌بخش (دارای سهمیه المپیک توکیو)

۳- باقر فرجی

۴- مسلم مقصودی

۵- شاهین موسوی (دارای سهمیه المپیک توکیو)

۶- میثم قشلاقی

۷- احسان روزبهانی (کاپیتان تیم ملی)

۸- پوریا امیری

طبق اعلام فدراسیون بوکس، اردوی مشترک تیم ملی ایران با سوریه، چهار بهمن ۱۳۹۹ به میزبانی تهران برگزار خواهد شد. این اردو به مدت دو هفته پیگیری خواهد شد و اولین اردوی مشترک ایران با تیم‌های خارجی، پس از همه گیری ویروس کرونا در کشور است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.